Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Можливі причини відсутності відданих друзів

Можливі причини відсутності відданих друзів
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Можливі причини відсутності відданих друзів

- Ви погана людина! Будьте чесні перед собою і зізнайтеся, наскільки Ви доброзичливий і хороша людина. Як Ви ставитеся до своїх знайомих, як з ними розмовляєте, і як часто допомагаєте. Пам'ятаєте приказку?! Ставтеся до людей так, як би хотіли, щоб вони ставилися до Вас. Часом ми не помічаємо елементарної істини - друзів немає тому, що Ви людина, з якою б не хотілося мати ніяких відносин.

- Зверніть увагу на те, як Ви виглядаєте і одягаєтеся! Особливо це стосується дівчат, їм дуже важливо мати свій стиль в одязі, який найбільш правильно характеризував її. Наприклад, блондинок, з яскравими губами, у рожевій одязі - завжди будуть асоціювати з дурними дівчатами, помешения на стилі, грошах і косметики. Так, це стереотип, але все ж він працює. Інший приклад: дівчину в відвертих нарядах завжди вважатимуть дівчиною легкої поведінки. З такими людьми просто не захочеться мати ніяких дружніх відносин.

- Винне оточення. Не виключений і той факт, що причина криється не в Вас, а оточуючих. Адже ми дуже часто вибираємо неправильні компанії, в яких нас не поважають і не цінують. У цьому середовищі справжніх друзів не знайти!

- Ви проводите багато часу за комп'ютером. З розвитком Інтернету, соціальних мереж, форумів та інших сервісів. У людей відпала необхідність бачити один одного, спілкуватися з ними в реальності. Але ми забуваємо той факт, що знайти справжнього друга, простіше в реальному світі, а не у віртуальному. В Інтернеті та друзі несправжні будуть, як би сумно це не звучало.

- Ви замкнута людина. Дружба - це, перш за все відкритість, тому дуже важливо навчитися відкриватися іншим людями. Ділиться з ними своїми емоціями, думками. І, звичайно ж, завжди бути готовим прийти на допомогу.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить