Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що написати дівчині при знайомстві по Інтернету?

Що написати дівчині при знайомстві по Інтернету?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Що написати дівчині при знайомстві по Інтернету?

Тепер переходимо до головного і можна навіть сказати фінального кроку на шляху до знайомства. Бо саме від нього залежатиме подальші Ваші спільні відносини: будуть вони дружніми, любовними або взагалі будуть відсутні.

Є кілька правил, до яких входитимуть поради, що можна писати дівчині, а що не можна:

- Ніколи не розкривайте всієї правди про цілі Вашого знайомства з нею. Відповідь має бути завжди однаковий: «Шукаю, насамперед, подругу, а там вже як доля складеться ...». Навіть якщо Ви хочете на ній одружується, хочете від неї дітей і прожити разом до кінця днів - не пишіть цього. Одні зрозуміють це як розіграш, інші сприймуть за дитячість і несерйозність. І природно не потрібно писати про секс, якщо Ви шукайте подругу для інтимних відносин. Так, Ви злукавив, але тільки в такому випадку Ви зможете завоювати дівчину.

- Почніть розмову з компліментів на її адресу. Оцініть красу її волосся, очей, талії, довгих ніг, плоскому животику і т.п. Але тільки не переходьте на вульгарності - не потрібно при першому ж повідомленні вказувати на її груди, сідниці або стегна. Про це треба згадати, але не зараз!

- Не поспішайте брати її номер телефону або домовлятися про зустріч, 80% відмовлять відразу ж. Ви повинні зацікавити її для початку, а вже після запрошуйте в кафе.

- Слідкуйте за пунктуацією і виразами. Дуже багато чого про Вас розкажуть Ваші фразообороти і помилки. Зайва «літературність», покаже Ваші педантичність, серйозність і може навіть трохи відлякати дівчину. Будьте простіше, будуйте пропозиції лаконічніше.

- Частіше задавайте питання, менше розповідайте про себе, якщо тільки вона сама про це не попросити.

- Частіше називайте її на ім'я, це підкуповує будь-якої людини, коли він бачить або чує своє красиве ім'я.

- Перед тим як задавати питання - вивчіть її профайл, і на основі нього задавайте питання. Таким чином, у Вас з'являться теми для розмови: захоплення, робота, життєві принципи, смакові переваги і т.д.

- Відчуваєте, що запаси ідей під кінець - завершуйте розмову (тільки назвіть важливу причину) і запропонуйте продовжити його в кафе за чашкою кави.

- У розмові будьте щирими, однак будь-який факт подавайте красиво. Навіть якщо Ви звичайний продавець у магазині, назвіть себе консультантом у сфері торгівлі. Нехай у Вас буде загадка.

- Якщо вона запитала Вас про наявність машини, якої у Вас немає. Вийдіть гордо із ситуації: «На машину збираю ще ... Не хочу розмінюватися дешевим автопромом!». Якщо соромно за марку автомобіля (Таврія), то дайте відповідь, що для Вас авто не розкіш, а засіб для пересування.

- Не робіть пауз у розмові! Намагайтеся задавати їй якомога більше питань, і як тільки бачите, що якась певна тема викликає у неї інтерес - розвивайте її, задаючи навідні питання і розповідаючи власні історії або прочитані новини.

- Будьте простіше! Чи не заучувати певних фраз або пропозицій, ваша мова повинна бути природною, але цікавою.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить