Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї З чого почати знайомство з дівчиною по Інтернету?

З чого почати знайомство з дівчиною по Інтернету?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

З чого почати знайомство з дівчиною по Інтернету?

Починати будь-яке знайомство, неважливо віртуальне воно чи реальне краще зі знака уваги, компліменту чи подарунка. Якщо ви хочете познайомитися на сайті знайомств з красивою дівчиною, то відразу ж повинні змиритися з тим фактом, що у Вас буде конкурентів набагато більше, ніж зазвичай, тому повинні якось виділитися з цієї сірої маси. Благо зробити це досить просто, були б тільки гроші. Багато сервіси надають можливість зробити подарунок у вигляді віртуальної іграшки або квітів, які згодом будуть поміщені на сторіночку з анкетою дівчини. Для особливих подарунків існує навіть можливість подарувати VIP-статус на сайті, який дозволяє значно розширити можливості профайла дівчини (прикрашати свою сторінку, бути невидимою, приховати вік і т.п.).

Ми згодні, що для подарунка потрібні гроші, яких не завжди знайдеться в достатній кількості, але ми зараз говоримо про Ваш потенційний майбутньому. Не вже Вам може бути шкода 1-5 доларів?! Крім того, якби Ви познайомилися б у реальному житті, то, швидше за все, запросили б її в кафе, ресторан, купили б квіти тощо, що варто було б куди більше нешкідливого подарунка.

З усього вище сказаного, підводимо перший підсумок: почати знайомство в Інтернеті з дівчиною стоїть з віртуального компліменту - квітів, VIP-статусу, м'якої іграшки і т.п. Такий подарунок у будь-якому випадку сподобається дівчині, вона зверне на Вас увагу, зрозуміє той, факт, що вона Вам справді сподобалися, і Ви зможете зробити наступний крок.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить