Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї 5 способів, як привернути увагу вподобаного чоловіка

5 способів, як привернути увагу вподобаного чоловіка
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

5 способів, як привернути увагу вподобаного чоловіка

Нижче ми надамо Вам п'ять найефективніших способів по залученню чоловіків (навіть на одружених хлопців вони діють).

Тембр голосу.

Голос дівчата іноді може, як залучити чоловіка, так і відлякати його. У більшості випадків чоловікам подобаються ніжні, трохи низькі голоси, які нагадують томний розмова збудженої дівчини. Голос не повинен бути гучним. Деякі фрази взагалі краще говорити пошепки на вушко - це додасть флірту в розмову.

Яскравий макіяж.

Природно макіяж повинен відповідати обстановці, тобто не варто наносити вечірній макіяж, йдучи на роботу, але при цьому в будь-якому макіяжі у Вас повинні бути яскраві акценти - вії, губи, тіні ...

Одяг підкреслюють Ваші достоїнства.

Привернути увагу будь-якого чоловіка можна за допомогою одягу. Не головне, скільки вона коштує або якої вона якості, головне наскільки вигідно вона виглядає на Вас. Адже навіть самий звичайний спортивний костюм можна перетворити на атрибут Вашого гідності.

Правильні манери.

У манерах повинна подчеркиваться Ваша витонченість, жіночність і навіть в деяких випадках беззахисність. Ваша хода повинна нагадувати на ходу кішечки, а будь-яка дія має бути повільним, але впевненим.

Приємний парфум.

Якщо чоловік був відвернений розмовою або поглядом, то у Вас залишається останній козир - запах Ваших духів. Він повинен бути приємним, але не навящівим; ніжним, але стійким. Примусьте його обернутися Вам у слід!


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить