Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що сказати хлопцю, при знайомстві в Інтернеті? І що робити далі?

Що сказати хлопцю, при знайомстві в Інтернеті? І що робити далі?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що сказати хлопцю, при знайомстві в Інтернеті? І що робити далі?

Як ми вже сказали, слова не важливі при знайомстві. Будь-який хлопець не пропустить спілкування з дівчиною, особливо красивою, навіть якщо він виявиться вже «зайнятим». Інша справа, як продовжити це знайомство. Ми не рекомендуємо вступати в довгі листування, інакше зустріч буде таким чином відкладатися на невизначений термін.

Крім того, в мережі дуже багато «віртуалів», які так і не наважуються зустрітися, а також збоченців, які хочуть віртуальної близькості. Позбутися від таких, можна за допомогою прохання номера телефону, або запрошення їх на зустріч у кафе або ресторан. Якщо Ви не впевнені у хлопцеві, то рекомендуємо першу зустріч влаштувати зі своєю подругою або компанією (запросивши його, на спільне гуляння). Відразу натякніть на те, що Ви налаштовані серйозно і близькості на перших побаченнях чекати не варто! Намагайтеся зробити так, щоб перше побачення пройшло швидко, але цікаво, так як в цьому випадку Ви ще більше розпалить до себе інтерес і загадку.

Якщо Ви живете на різних континентах або в далеких один від одного містах, то постарайтеся влаштувати відео-спілкування (за допомогою програми Skype). Ви побачите його справжнього, а не просто картинку, яку можна було вкрасти або добре змінити в графічному редакторі. Крім того, за допомогою такого відео спілкування можна влаштовувати романтичні зустрічі у місті, спілкуючись по скайпу не тільки вдома, але і в кафе (він зможе показати ті місця в місті, куди б хотів запросити Вас). А також Ви почуєте голос, манеру розмови і міміку, що дозволить швидше вирішити - чи варто продовжувати знайомство чи ні ...

Якщо Ви хочете першої познайомитися з хлопцем і зробити це оригінально, то постарайтеся перед цим добре вивчити чоловіка. Зрозуміти його захоплення, характер і темперамент. Наприклад, любителю футболу, можете надіслати своє фото в шарфі і повної футбольної екіпіровці, на якому Ви будете тримати листок паперу зі словами «Привіт Діма!»


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить