Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як позбутися від комп'ютерної залежності

Як позбутися від комп'ютерної залежності
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як позбутися від комп'ютерної залежності

Комп'ютерна залежність - це сучасна проблема більшості дітей і підлітків. Хоча нею нерідко страждають і дорослі. Раз вона стала такою популярною, давайте ж поговоримо про те, як позбутися від комп'ютерної залежності. Для цього спочатку розберемо симптоми цієї хвороби, поговоримо трохи про причини, і під кінець «розкриємо карти» - назвемо всі способи лікування комп'ютерної залежності.

Симптоми комп'ютерної залежності

Зрозуміти чи є у Вас комп'ютерна залежність дуже просто. Ви повинні підходити хоча б під два запропонованих нижче пункту:

- Більшу частину вільного часу Ви проводите за комп'ютером.

- Ваше захоплення це комп'ютерні ігри, в які Ви граєте вже не один рік.

- Ви віддасте перевагу посидіти за комп'ютером, ніж зустрітися з друзями.

- Велика частина Ваших розмов у «реалі» мають зв'язок з комп'ютерами, іграми та програмами.

- Ви не уявляєте своє життя без комп'ютера, хоча він не є для Вас засобом для заробітку.

- Ви втратили справжніх друзів, через постійне проведення часу за ПК.

Причини комп'ютерної залежності:

Якщо Ви хочете дізнатися про причини своєї комп'ютерної залежності, то вони банальні:

- Ви хотіли замкнутися у власному світі, так як оточуючі Вас не розуміли.

- У віртуальній реальності все простіше - і познайомитися в Інтернеті легко і розлучитися теж просто, натиснувши на червоний хрестик відкритого вікна.

- Ви прямуєте модної тенденції, боячись в іншому випадку бути незрозумілим людина або відстати від сучасної молоді (це особливо стосується старшого покоління).

- У Вас немає реальних друзів, тому Ви хочете знайти хоча б віртуальних знайомих, з якими було Вам цікаво.

- Ви ледачий людина, якій більше подобатися сидіти вдома, ніж займатися активним спортом або іншим захопленням.

Причини можна звичайно перераховувати безкінечно, однак проблеми від цього не вирішити, поки ми не знайдемо способи, як позбутися від комп'ютерної залежності.

3 способи як позбутися від комп'ютерної залежності

Для початку дамо дуже важливий рада - дійсно ефективний спосіб лікування, можна знайти лише після того, як Ви дізнаєтеся причини цієї залежності.

1. Знайти альтернативу в реальному житті. Першим і самим правильним на наш погляд способом позбавлення від комп'ютерної залежності є пошук реальної альтернативи. Повірте в реальному житті не менше цікавих ігор, в які можна грати самому або разом з компанією: боулінг, більярд, настільні ігри, ворожіння, «Мафія» і т.д. Якщо ж Ви були захоплені якимись іграми, в яких головними виступали виключно герої, то навіщо Вам їх розвивати й удосконалювати, коли Ви самі можете стати персонажем, який вимагає все такого ж розвитку, як у спорті, так і в розумовому плані. Якщо Ви були захоплені соціальними мережами або сайтами знайомств, то Ви просто забули наскільки реальне спілкування приємніше і цікавіше. Так, за один вечір Ви не встигнете поговорити з сотнями з друзів, але зате у Вас пройде пару зустрічей, які залишать довгий відбиток у пам'яті.

2. Знайти мотивацію і причини, чому варто відректися від «онлайну». Наступним способом буде мотивація, а для тих, хто не любить це слово, перейменуємо його причини. Адже людина за своєю суттю, істота дуже ліниве, тому він дуже довго виходить зі своєї зони комфорту, навіть незважаючи на те, що йому вона може завдавати шкоди. Щоб змінити своє життя, Ви повинні придумати собі мету або знайти причину, чому варто «зав'язувати» з комп'ютерами. Наприклад, вивчіть інформацію про те, наскільки шкідливо комп'ютерне випромінювання, та й комп'ютер в цілому. Дізнаєтеся про те, які хвороби Ви можете дістати - можливо, Ви переглянете ставлення до комп'ютера. Мотивацією, може служити і дівчина, заради якої хочете змінитися в кращу сторону. Тут складно щось конкретне радити, шукайте свою причину / мета / мотивацію.

3. Навчіться дозувати роботу за комп'ютером. Ще один спосіб, а точніше метод лікування комп'ютерної залежності - поступове зменшення часу проведеного за комп'ютером. Для цього можна записати улюблені фільми / серіали на DVD, музику на CD-диски, а елементарні пошуки в Інтернеті виконувати не в комп'ютері, а в телефоні, який підключений до Інтернету. Крім того, вільний час рекомендуємо чимось заповнити цікавим чи захоплюючим. Прогулянками, читанням, посиденьками з друзями, роботою або просто сном. Намагайтеся складати для себе міні-графіки роботи за комп'ютером, а також просите рідних контролювати і підтримувати Вас.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 Анна 28.09.2016 09:53
детальний аналіз комп'ютерної залежності - у номері 9 журналу "Експеримент"
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить