Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чому чоловік не дзвонить після знайомства?

Чому чоловік не дзвонить після знайомства?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чому чоловік не дзвонить після знайомства?

- Ви йому не сподобалися! Так, буває й таке, коли після знайомства з дівчиною чоловік усвідомлює, що вона йому абсолютно несимпатична. Однак прямо про це сказати виходить далеко не у багатьох, тому інші вибирають варіант «відморозитись», тобто почати грати в «мовчанку» і уникати будь-якого контакту.

- Хлопець вирішив, що він Вам не сподобався. Чоловіки, це ті ж люди, яким властиво помилятися і робити неправильні висновки. Він міг подумати, що Ви не відчуваєте до нього симпатій, а значить немає сенсу продовжувати знайомство.

- Немає можливості зв'язатися з Вами. У даного пункту практично немає шансів на існування, адже ті, хто не хочуть - шукають причини, а хто хоче можливості. Тобто у будь-якого зайнятої людини в будь-якому випадку є час на один дзвінок, але за рідкісним винятком бувають і такі ситуації.

Чому чоловік не хоче дзвонити після сварки?

Чесно кажучи дуже дивне питання ... Ну да ладно! Ось можливі причини:

- Чоловік серйозно образився! Якщо сталася серйозна сварка чи вона вже була далеко не перша за останній тиждень, то в цьому випадку хлопець може серйозно на Вас образитися. Можливо, навіть задумав розставання. У зв'язку з чим, він і не поспішає телефонувати Вам.

- У чоловіка принципи. У дуже багатьох чоловіків є свої принципи, правила і канони, серед яких, може знайтися і такий пункт - не дзвонити дівчині першій, після сварки з нею. У цьому випадку, Вам варто взагалі задуматися, а чи потрібен такий принциповий чоловік поряд?!

Чому чоловік не дзвонить тиждень?

Якщо чоловік відчуває серйозні почуття до дівчини, він не зможе перебувати без спілкування з нею, цілий тиждень. Швидше за все, він вже знайшов, ким її замінити (дівчину, захоплення, відпочинок або роботу). Тому не варто думати, що він Вам зраджує, можливо, цього немає, однак великі шанси того, що серйозних і щирих почуттів у нього немає.

Чому чоловік не дзвонить, а пише смс?

- Він на роботі. Якщо чоловік працює, то, швидше за все (залежить від роботи), він не може спілкуватися по телефону за допомогою дзвінка, однак цілком підходить короткі повідомлення через мобільний телефон. У таких випадках, хлопець обов'язково передзвонює, як тільки звільняється від роботи, клієнтів або начальства. У таких випадках, краще не психувати, а просто дочекатися дзвінка.

- Хлопець одружений чи має постійну дівчину. Якщо чоловік завжди спілкується з Вами по смс, придумуючи різні причини, тут варто задуматися над його поведінкою. Звичайно, він може соромитися і ніяково себе почувати, проте велика ймовірність того, що він має ще одну дівчину, а бути може навіть дружину, чому і не хоче опинитися спійманим.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить