Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї 6 причин, чому чоловіки люблять стерв

6 причин, чому чоловіки люблять стерв
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

6 причин, чому чоловіки люблять стерв

Причини насправді прості і банальні, тому багато навіть здивуються цієї простаті. Однак не варто забувати, що далеко не всі хлопці такі.

- Деякі чоловіки люблять бути під каблуком у жінки. Незважаючи на поширену думку про те, що чоловіки не люблять перебувати «під каблуком» у жінки, такі індивідууми все ж існують, причому їх кількість росте з кожним днем. Пов'язано це з двома тенденціями: 1) Успішних бізнес-леді стають все більше і більше, а такі жінки часто мають кепські, можна навіть сказати стервозні риси характеру. Хоча при цьому вони також вдало виходять за чоловіків, яким нічого не залишається окрім як підкоритися такій жінці або піти. 2) Другою тенденцією є розкутість в інтимному житті, в якій деякі чоловіки вважають за краще бути пасивами і підлеглими жінці. Ці відносини поступово переходять і в звичайне життя. До речі, чоловіки другого типу, як правило, займають високі керівні посади (парадокс).

- Зі стервами ніколи не буває нудно. Одна з найпоширеніших причин чоловічих зрад і сварок, є банальна нудьга. Коли чоловік вже не відчуває потреби домагатися дівчину і підкорювати її, він починає шукати емоції. Однак такого пошуку не буде потрібно зі стервом, так як усе життя буде проходити, як ніби-то на вулкані. Безумовно, і від таких стрибків можна втомитися, але найчастіше відбувається все навпаки. Тому чоловіки і люблять стерв - життя з ними неспокійна, складна, але цікава і непостійна.

- Чоловіки люблять домагатися жінок. Чоловіки в цьому схожі з хижими тваринами, які люблять не просто поласувати смачним шматком м'яса, але при цьому його спочатку добути. Хижаки в неволі, без полювання, відчувають себе неповноцінними, так як їм припадати не добувати їжу, а харчуватися з миски. Провівши аналогію з чоловіками, можна зрозуміти, що хлопцям потрібна постійна пристрасть. Вони не хочуть отримувати все і відразу, навіть якщо кажуть інакше. Стерви ж не будуть такими доступними навіть після весілля.

- Стерви вміють приховувати свою справжню сутність. Часом стерво - це лише оболонка, під якою ховається тонка і вразлива натура, яку і люблять чоловіки насправді. Іншими словами, дівчина зі стервозним характером, може бути такий для всіх, крім своєї другої половинки. З нею вона покірна, тиха і ніжна. Чоловікам же таке перевтілення подобаються, проте стерв вони не люблять.

- Любові не накажеш! Іноді дівчат з поганим характером люблять не тому, що вони такі, а тому що просто люблять. Коли чоловік закоханий, він не помічає негативних рис другій половинці, не має претензій і взагалі перебуває, ніби під дією сильних наркотиків. Іншими словами, іноді чоловіки стерв люблять не за їх характер, а за їх зовнішність, очі, манеру говорити, рухатися, готувати і т.д.

- Меркантильная риса характеру виграє. Чоловіки далеко не ідеальні, тому часом вони спеціально пов'язують своє життя з жінками зі складним характером. Проте відбувається це далеко не по любові, а тільки лише за користі: грошей, майна, нерухомості, просування по кар'єрних сходів і т.п. У таких ситуаціях, чоловіки готові терпіти будь-які витівки дружини, аби залишатися ближче до достатку.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить