Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чому чоловіки брешуть жінкам?

Чому чоловіки брешуть жінкам?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чому чоловіки брешуть жінкам?

Ми впевнені, що дуже багатьом жінкам не подобатися той факт, що чоловіки їм постійно брешуть. Причому обман може стосуватися абсолютно будь-якої теми і області. Іноді і зовсім брехня незрозуміло жінці. Як у таких випадках бути жінці? Як чинити? Як змінити свого чоловіка? І взагалі, чи може чоловік перестати брехати?!

- Обман часто є симптомом недовіри, тому якщо чоловік бреше Вам, то, швидше за все не довіряє. Можливо, Ви занадто балакучі, або були випадки спеціальної підстави (нехай навіть жартома). А адже щаслива родина заснована на взаємній довірі. У цьому випадку Вам необхідно переглянути ставлення до чоловіка.

- Іноді причиною обману стає бажання уникнути скандалу, криків і лайки через дрібниці. Задумайтеся, як часто Ви закочує скандал на порожньому місці. Тобто тоді, коли цього можна було уникнути його?! Швидше за все, досить часто, раз чоловік готовий піти на обман лише б не чути Ваших криків і невдоволення. Можливо, тут Вам слід було б бути трохи урівноважування?!

- Дурять через критику. Найбільше неприємно чути критику з вуст коханої людини. Але іноді чоловікам хочеться купити щось, піти кудись, проте Ваша критика не дає цього зробити, тому нічого не залишається, як робити це таємно від Вас (купувати, ходити, одягати і т.д.).

Чому чоловіки брешуть що люблять?

- Чоловік звик до Вас. Коли чоловіки звикають до жінки, йому ставати дуже складно, відрізнити любов від звички. І навіть, якщо він усвідомлює, що це лише звичка, вироблена роками, кинути Вас - дуже складно. Тому нічого не залишається окрім як брехати. Якщо Ви хочете почути правду, поживіть один від одного місяць або інший окремо і побачите, що дійсно хлопець відчуває до Вас. Звичка за цей час йде, а любов залишається!

- Чоловікові вигідно з Вами знаходиться. Іноді чоловік бреше в любові до жінки через гроші, які він же і витрачає, іноді через її машини, на якій їздить, іноді за будинку або квартири, де проживає безкоштовно. Всі ці матеріальні блага можуть змусити чоловіка брехати жінці. Ну і, звичайно ж, іноді чоловік бреше через інтимних відносин, які є у нього постійно. Тут потрібно виводити чоловіка на чисту воду, поступово позбавляючи того чи іншого блага.

- У чоловіка немає іншого виходу. Тут йде мова про дітей, літніх батьків або інших ситуаціях при яких розійтися з жінкою - не варіант. Чоловік воліє неправду більш, як розлучення, який доставить масу проблем не тільки Вам і йому, але і рідним, близьким людям. Тут радити щось складно, потрібно кожну ситуацію розбирати окремо.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить