Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї 5 способів, як можна швидко заснути

5 способів, як можна швидко заснути
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

5 способів, як можна швидко заснути

1. Навчіться фізично втомлюватися за день. Людина швидко засинає (навіть за 5 хвилин) саме в тих випадках, коли він сильно втомлюється за день у фізичному плані. Тому, якщо ваш робочий день завантажений виключно розумовою діяльністю - Ви вчитеся або працюєте на посаді, яка вимагає від Вас виключно розумової роботи, то Вам обов'язково потрібно придумати, як внести в свій графік фізичні вправи. Вони можуть являти собою звичайний фітнес або похід в тренажерний зал. Однак при цьому Ви повинні чесно ставитися до занять - не лінуватися, і активно займатися над своїм тілом. Таким чином, Ви зможете не тільки втомлюватися протягом дня, але також вихлюпувати свої емоції, які накопичилися за весь робочий день.

2. Придумайте ритуал відходу до сну. Лягати спати особливо складно, коли в голові все крутиться бажання попрацювати, подивитися фільм, погуляти і т.п. Адже мислимо ми приблизно так: навіщо витрачати свій дорогоцінний час на сон, якщо я ще можу виконати це, це і це?! Однак при цьому ми слабо усвідомлюємо той факт, що сон нам таки необхідний, і чим раніше ми засинаємо, тим раніше прокинемося і зможемо виконати в 2 рази більше задуманого в новому дні. Для того щоб себе «обдурити», необхідно придумати так званий ритуал відходу до сну. Почніть виконувати перед сном певні дії: читайте книжку, дивіться серію улюбленого серіалу, спілкуйтеся з подругою або другом по телефону і т.д. і т.п. Ритуал повинен приносити Вам радість, щоб Ви хотіли їм зайнятися і тим самим перейти до сну. Природно, якщо прийняття душу або чищення зубів у Вас не викликає задоволення, це не може входити до нічного ритуал.

3. Чи не несіть роботу в будинок. Дуже часто причиною довгого і болісного засипання є накопичені за день емоції, проблеми та інші негаразди пов'язані з роботою. Тому запам'ятайте, Ви не повинні «нести роботу в будинок», навчитеся забувати у всіх сенсах роботу, яка закінчилася. Не потрібно про неї думати, її вирішувати і продумувати свій план робіт на завтра. Все це робіть виключно в робочий час, а вдома займайтеся тільки відпочинком і розслабленням. Не думати про роботу допомагає багато речей, комусь посиденьки в барі приносять користь, хтось іде в спортивний зал і там вихлюпує накопичилося за день, а інший просто сам відключає роботу по приходу додому. Яким чином Ви будете вирішувати цю проблему, не важливо. Однак після того як проблема буде вирішена, Ви зможете не тільки швидко засипати, але також добре висипатися - прокидаючись із зарядом сил та ідей.

4. Створіть режим дня. Цей пункт частково перетинається з ритуалом відходу до сну, так як тут все засновано на тих же правилах: привчання свого організму до певних порядків і правил. Якщо Ви будете завжди в один, і теж час лягати спати і прокидатися, то організм не довільно буде з часом тягти Вас до сну, тим самим зможете заснути дуже швидко. Однак при складанні режиму дня важливо врахувати всі свої біоритми і особливості навчання або роботи. Не сподівайтеся на те, що Вам вистачить 5-ти годинного сну. Краще відвести для сну 7 або 8 годин - цього цілком вистачить, щоб виспатися. Якщо Вам і цього годинника здається недостатньо, то нічого страшного, Ви навпаки зможете швидше засипати ввечері або навіть раніше лягати.

5. Навчіться говорити собі: НІ! Останнє правило, однак, воно зовсім не останнє за важливістю. Суть цього способу в тому, щоб навчитися відмовлятися від усіх спокус, які можуть збити зі сну. До обмеження можна віднести: кава перед сном, нічні походи по клубах, перегляди серіалів по 4-8 серій за раз, довгі нічні розмови з рідними або друзями. Справа в тому, що чим більше ми віддаляємося від сну, тим складніше буде відразу ж заснути, і навіть якщо заснути вийти - прокидатися буде дуже важко.


 

You have no rights to post comments