Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як змінити життя, щоб почати висипатися?

Як змінити життя, щоб почати висипатися?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як змінити життя, щоб почати висипатися?

Відразу ж хочемо Вам сказати про те, що змінити своє життя дуже складно, так як кожна людина перебуває у своїй зоні комфорту, і якщо Ви починаєте небудь міняти, Ви виганяєте себе ж з цієї зони, тим самим утворюючи незручність в перший час. Отже, якщо Ви дійсно хочете почати висипатися, то ми рекомендуємо запастися терпінням і силою волі.

Змініть місце роботи.

Першим і самим основним методом зміни ситуації, стане зміна місця роботи, так як саме вона є причиною Вашого недосипання, дратівливості і багатьох інших неприємностей. Звичайно, це може бути зайво радикальне рішення, яке потягне за собою масу проблем, питань і нових завдань, які зажадають швидкого рішення від Вас, але це того варте! Міняти роботу потрібно ще в тих випадках, коли Ви можете знайти (або вже знайшли) кращу альтернативу. Там повинні бути повноцінні вихідні дні, відпустки, повний «соціальний пакет», а також час початку роботи Вас буде повністю влаштовувати. Пам'ятайте, здоров'я дорожче будь-якої роботи і будь зарплати. Навіщо Вам гроші, якщо гроші будуть приносити одні недуги і емоційні стреси. Необхідно знайти золоту середину, і грошей повинно бути достатньо і Ваше самопочуття не повинен погіршуватися. Іноді, єдиним виходом ставати відкриття свого бізнесу, так як при такому розкладі, Ви більше ніколи не поставите собі питання, як: «Коли ж я висплюся?!». А з чого почати свій бізнес ми вже писали в минулих наших статтях.

Змініть місце проживання.

Ще один радикальний крок до зміни. Нове місце проживання, як правило, створює в людині багато енергії та ініціативи. А значить, висипатися на новому місці стане простіше, Ви будете захоплені новим місцем свого проживання, і роздумувати над таким філософським питанням: «Коли ж я висплюся?!», У Вас просто не буде часу і сил. Правильніше за все змінити не просто свій район, а саме місто, а краще навіть клімат. Часом зміна потрібна не постійна, а всього лише тимчасова, тому люди і прагнуть у відпустки виїжджати на морські і гірськолижні курорти. Така зміна обстановки йде виключно на користь і по приїзду людина повна сил і енергії. Однак іноді людям потрібно не просто відпочити в тому місці, а саме оселитися там. Все залежить від індивідуальних особливостей людини.

Купуйте нове ліжко, матрац і подушку.

Якщо у Вас немає можливості переїхати в інше місто або країну, або усвідомили, що це не є панацеєю, то ми рекомендуємо почати змінювати своє місце для сну. У ліжка ми проводимо третину свого життя, тому не потрібно жаліти на неї грошей або часу на покупку. Змінити, звичайно, потрібно не тільки ліжко, але і матрац, і подушки, на яких ми спимо. У всіх цих речей є свій термін служби, і, як правило, ми його не дотримуємося, а адже погана подушка і поганий матрац може дуже істотно вплинути на Ваш сон, і, як наслідок, на весь день.

Змініть режим дня.

Більш невеликий варіант зміни життя це змінити режим кожного дня. Вам потрібно зрозуміти, що в добі тільки 24 годину, з яких 7-8 годин потрібно при будь-якому розкладі приділяти на здоровий сон. І чим швидше ви це зрозумієте, тим краще. Змінений режим дня дозволить Вам дня, більш раціонально витрачати свій час. Крім того правильний режим повинен навпаки прискорити виконання будь-яких завдань. В ідеалі Ви повинні спати лягати в 22:00, прокидатися в 5-6 ранку, оскільки саме в такому ритмі, сон буде найбільш якісним, а день - продуктивним.

Зупиніться!

І остання порада від усієї нашої команди - Зупиніться! Вистачить поспішати жити, навчитеся насолоджуватися днем ​​сьогоднішнім і тим, що Ви маєте зараз. Пам'ятайте, що у Вас є сьогодні (справжнє). Планувати своє майбутнє звичайно добре, але це другорядне завдання. Як тільки Ви почнете цінувати своє життя, перестанете поспішати, тільки тоді Ви зможете по-справжньому висипатися.


 

You have no rights to post comments