Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Інвентар для керлінгу

Інвентар для керлінгу
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Інвентар для керлінгу

Скільки важить камінь для керлінгу? Це питання цікавить дуже багатьох людей, тому давайте розповімо про стандарти каменів для керлінгу. Отже, камінь для керлінгу важить 19,96 кг, його діаметр становить 29,2 см, а висота 11,4 см.

Набір і обладнання для керлінгу, як правило, надається в місцях, де грають у керлінг. Для керлінгу вам знадобляться: черевики, щітка і камінь. Якщо ви часто граєте в керлінг, то для цього найкраще придбати власні черевики.

Черевики для керлінгу зроблені за спеціальною технологією, в першу чергу вони зберігають тепло, завдяки внутрішньому повсті, адже гра відбувається на льоду. Крім того, взуття для керлінгу має особливу підошву - вона різна. Як ви вже знаєте, ліва нога повинна ковзати, а права відштовхуватися, виходячи з цих принципів і зроблена підошва в черевиках для керлінгу. Лівий черевик зроблений зі спеціальної підошви, яка забезпечує відмінне ковзання, коли правий черевик - навпаки, зроблений з нековзною підошви. Взуття для керлінгу можна придбати в Інтернет-магазині, а також в магазинах спортивних товарів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить