Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Хто такі енергетичні вампіри?

Хто такі енергетичні вампіри?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Хто такі енергетичні вампіри?

По фільмах і книгах ми знаємо хто такі вампіри і нам відомо, що ці злісні істоти можуть позбавити людину життя, випивши з нього всю кров, або заразити його вампіризмом, і він сам стане таким же вампіром, але ми вважаємо їх вигадкою, казкою. Але, як з'ясувалося, серед нас живуть вампіри - енергетичні, і коли їм потрібна енергія, підшукують собі донора. Звичайно, кров вони у нас не смокчуть, але от позбавити енергії і сили, цілком можуть.

У кожної людини є своє біополе і енергетичні центри або канали - так звані чакри, які розташовані вздовж хребта, їх всього сім. За їх допомогою накопичується і переробляється енергія - фізична і емоційна, духовна та інтелектуальна. Коли енергетичні центри в порядку, людина отримує енергію, необхідну для нормальної діяльності організму з космосу, а так само від землі і з їжі, обмінюється енергією з іншими людьми, і відчуває себе чудово, він щасливий і здоров.Кто такі енергетичні вампіри?

Якщо людина постійно відчуває стреси і негативні емоції, а так само і негативні емоції сторонніх людей, спрямовані на нього, то поступово забиваються і забруднюються енергетичні канали, і з часом чакри перекриваються. Коли чакри закриті або в них є дефект, то людина не в змозі отримувати енергію від природних джерел. І йому доводиться викачувати енергію з інших людей. Адже якщо немає енергії - немає і життя.

Як взнати вампіра.

Енергетичні вампіри живуть серед нас, працюють поряд і деякі з них навіть не здогадуються, що здатні буквально спустошувати людини, позбавляючи його сил і енергії, зате самі відчувають себе цілком чудово, наситившись випитої енергіей.У них підвищується настрій, стає легко на душі. А у людини, поспілкувавшись з енергетичним вампіром, різко знижується енергія, відбувається занепад сил, відзначається слабкість і навіть бажання полежати і відпочити.

Типи енергетичних вампірів

Енергетичні вампіри діляться на два типи - перший тип, ті які не підозрюють про своє "вампіризм", до них відноситься більше число людей, вони не небезпечні. Відчувши енергетичний голод, вони черпають енергетичну силу при спільному проведенні часу в спілкуванні з друзями, рідними на природі, в заняттях спортом.

Другий тип - це люди, які усвідомлено, цілеспрямовано забирають енергію іншої людини. Вони провокують іншої людини на сварку, знаходять привід для конфлікту, намагаються образити, вивести з терпіння, змусити вас розплакатися, навіть, можуть спровокувати бійку.

Енергетичного вампірові просто необхідно, щоб ви йому відповіли, щоб ви відчули негативні емоції і тоді він вдосталь може насититися вашою енергією, повністю спустошивши вас. Але якщо ви будете спокійні, і ніяк не зреагуєте на його образи, він від вас відстане, і буде підшукувати собі іншу жертву.Кто такі енергетичні вампіри?

Як правило, енергетичні вампіри намагаються втягнути вас в розмову, розповідаючи і скаржачись, що всі навколо жорстокі і невдячні, при цьому вам в процесі бесіди навіть не вдасться вставити слово. Напевно, у кожного є такі знайомі, які де б ви їх не зустріли, починають скаржитися на своє здоров'я, в подробицях розписуючи всі свої болячки, або скаржитися на своїх чоловіків, дітей, родичів, сусідів, звинувачуючи їх у черствості, невдячності.

Ці люди вважають себе ображеними на всіх і на весь несправедливий світ, завантажують вас своїми проблемами, щоб ви поспівчували їм, можуть навіть пустити сльозу, щоб ви їх пошкодували. А потім відверто говорять, що «ось виговорився, і мені стало легше і спокійно на душі». Зате ви відчуваєте себе як вичавлений лимон. У вас, чомусь зіпсувався настрій і на душі як-то гидко.

Часто жертвами енергетичних вампірів стають працівники комунальних послуг, поштових відділень, ощадкас, магазинів. Літні люди, найчастіше самотні, відчуваючи виснаження енергетичної сили, прив'язуються до працівників, касирам, продавцям, по всяких дрібницях, намагаються розсердити, всіляко намагаються вас засмутити, образити, довести до сліз і якщо ви не стрималися, відповіли грубістю, то така людина починає провокувати скандал. І в самий розпал напруження пристрастей вампір насичується вашою енергією і йде задоволений, а ви відчуваєте себе винуватим, скривдженим, роздратованим, спустошеним.

Хто вампір, а хто донор.

Хто є енергетичним вампіром - це найчастіше агресивні люди, заздрісні, ревнивці, літні люди, інваліди, примхливі деті.Кто такі енергетичні вампіри?

А так само, люди-яким дуже важко догодити, їм все не подобається, вони часто завищують свою роль у сім'ї, вважають, що всі сидять у них на шиї, що тільки вони піклуватися про всіх і переживають за кожного.

Скандальні люди, які здатні доводити до сліз, вони постійно з кимось сваряться. У сім'ї така людина стає просто тираном, він усіх гнобить, намагається контролювати, вчити. І щоб не зробив інший член сім'ї, він буде критикувати, що ви нічого не вмієте робити як потрібно. Така людина вимотує членів своєї сім'ї своїми причіпками, капризами, чварами. У такій сім'ї життя не в радість і часто рідні енергетичного вампіра, намагаються якомога рідше з ним спілкуватися. І щоб отримати порцію потрібної енергії, він полює на інших, підшукуючи тих, хто йому поспівчуває, пошкодує його. Або прискіпується до сторонніх людей, провокуючи публічні скандали.

Часто саме енергетичні вампіри стають лідерами, організаторами всіляких акцій протесту, мітингів, провокуючи юрбу на викид негативних емоцій - вони насичуються енергією.

Якщо існують енергетичні вампіри, значить повинні існувати і енергетичні донори. Вважається, що донором може стати людина чутливий, який може вислухати, поспівчувати, йому всіх шкода, він не може відмовити іншій людині в його прохання, боячись образити. А ще той чоловік, у кого пробита енергетичний захист, на якому є псування або пристріт. А так само емоційно-неуровновешенний людина, яка ображається, швидко дратується, якого легко спровокувати на сварку.

Кожна людина одночасно є і донором і енергетичним вампіром. Всі люди мають енергію і обмінюються їй, підживлюючи один одного життєвими силами. І якщо обмін енергією відбувається при позитивному спілкуванні, то шкоди від такого обміну енергією немає.

Будь-яка людина може бути донором для одних людей, і енергетичним вампіром по відношенню до інших. У певні моменти життя, коли нас долають стреси, або неприємності на роботі або в родині, коли ми хворі, коли енергія на нулі - нам хочеться, щоб нас пожаліли. Ми скаржимося рідним, подругам, друзям, сусідам на своє життя, на невдячних дітей, на начальника - деспота. А приходячи з роботи - додому, зганяємо всю злість, все роздратування на дітей, на чоловіка, на дружину, а то й на сторонніх перехожих і нам ставати легше, ми мимоволі, підживлюється енергією, викачуючи її з інших людей.

Як захистити себе від атаки вампіра.

Якщо вам доводиться постійно спілкуватися з енергетичним вампіром, і після такого спілкування ви відчуваєте себе спустошеним, значить, вам слід застосовувати захист. При спілкуванні з енергетичним вампіром радять схрестити руки і ноги, цим ви як би прикриєте свою енергію.Кто такі енергетичні вампіри?

Уявіть, що між вами і вампіром мається міцна дзеркальна перегородка або ваше тіло оповите коконом або непробивною шкаралупою, а ще можна подумки одягнутися в легкий скафандр, який відображає всі негативні і агресивні випади на вашу адресу.

Якщо вас відверто викликають на конфлікт, краще всього не вступайте в перепалку з цією людиною, якщо є можливість, намагайтеся відійти від нього подалі, не дивіться йому в очі.

Якщо вам починають скаржитися на своє життя, втягують у розмову, скажіть що «вам ніколи, ви поспішаєте, поговоримо іншим разом». Не бійтеся здаватися черствим, байдужим людиною, адже вам зовсім не хочеться стати жертвою вампіра і позбутися сили і енергії.

Як відновити енергію.

Якщо ви часто роздратовані і зліться, розчаровані у своєму житті, вважаєте себе неповноцінною людиною, переварюєте в собі неприємні моменти, які трапляються з вами і свої невдачі, то ви витрачаєте багато життєвої енергії. Щоб швидко заповнити її запас, найлегше, спровокувати когось на конфлікт або накричати, скривдити, довести до сліз, ніж прислухатися до себе і навчитися керувати своїми емоціями, і налагодити взаємодію з природними джерелами отримання енергії.

Як навчитися поповнювати, відновлювати енергію, не завдаючи шкоди іншим людям? Насамперед, намагайтеся контролювати свої негативні емоції та думки, навчитеся заспокоюватися. Ведіть здоровий спосіб життя, ваш сон повинен бути повноцінним, спати бажано на спині, головою на східну або північну сторону. Не переїдайте, вживайте в їжу корисні продукти, робіть зарядку.Кто такі енергетичні вампіри?

Поповнити життєву енергію і зняти втому вам допоможе взаємодія з природою. Хорошу підживлення дає земля. Ви можете полежати на землі, розслабитися, подумки попросити Матінку - Землю очистити ваше тіло від негативної енергії і наповнити його позитивною, доброю енергією.

А так само можете попросити енергію добра, здоров'я, життєвої сили, любові, творення у Космосу, Сонця, вітру, води. Уявіть, як у ваше тіло входять промені енергії, і кожна клітинка вашого організму наповнюється цілющою силою, здоров'ям, і ви відновлюєтеся. Присвятіть цим процедурам хвилин 10-15 на день. Не забудьте подякувати тим, у кого ви просили енергію (природу, Сонце, Космос, Творця).

Щоб постійно бути енергійним радять використовувати такий прийом. Долоні з зімкнутими пальцями покласти на низ живота, розслабитися, полежати хвилин 10-20 уявляючи, як ваше тіло наповнюється енергією. Намагайтеся виконувати цей прийом щодня, і ви з часом навчитеся підтримувати в собі життєву енергію.

Спілкуйтеся з доброзичливими людьми, робіть прогулянки по парку, по лісі. Заведіть домашніх вихованців, посадіть на дачі або балконі квіти, доглядайте за ними. Ви отримаєте заряд позитивних емоцій, і ваш енергетичний тонус буде в нормі.


 

You have no rights to post comments