Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Діти індиго - хто вони?

Діти індиго - хто вони?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Діти індиго - хто вони?

Діти індиго - це діти, які володіють високим рівнем інтелекту і великим творчим потенціалом, телепатичні здібності та інтуїцією, вони добре відчувають небезпеку. У них розвинене підвищене почуття справедливості і почуття відповідальності.

Так само відмінними ознаками індиго є їх швидкий розвиток, і ті, неймовірні знання, якими вони володіють і які недоступні їх батькам.

Це розумні, з феноменальними здібностями діти, що володіють лідерськими якостями, які вміють впливати на оточуючих людей і управляти ними.

Вони самостійно вивчають абетку і починають читати з двох - трьох років, вирішують складні математичні задачки, швидше освоюють високотехнологічну техніку, з ранніх років вміють користуватися комп'ютером, стільниковим телефоном.

Деякі з дітей індиго можуть з легкістю пояснити багато незрозумілі явища і мають неймовірну науковою інформацією про пристрій Землі і космосу, про яку вчені могли тільки припускати.

Більшість дітей здатні читати думки у людей, виліковувати від хвороб, пересувати поглядом предмети. Багато хто з них добре малюють, складають музику і вірші, хоча їх цьому ніхто не навчав.

Чому їх називають «діти індиго»

В кінці сімдесятих років 20 століття екстрасенсом Ненсі Тепп з Америки було відмічено, що на світ стало з'являтися все більше дітей з незвичайною аурою - кольору індиго. Вважається, що у кожного з нас є аура, тобто оболонка, навколишнє тіло людини, яка світиться певним кольором - жовтим, золотистим, зеленим, блакитним. Аура в незвичайних дітей - кольору індиго - середнє між темно-синім кольором і фіолетовим. Саме таких дітей і стали називати дітьми індиго.

Що кажуть про них медики, науковці.

Починаючи з кінця 70 років минулого сторіччя, лікарі в усьому світі стали помічати, що все частіше на світ з'являються не зовсім звичайні немовлята. Вважається, що новонароджені діти до певного віку не можуть сфокусувати погляд на предметах, а ці діти відразу з народження дивляться на світ очима дорослих. Їх погляд більш пильний, більш осмислений в порівнянні з іншими немовлятами.

Є думка, що багато хто з дітей індиго володіють наймогутнішим імунітетом до всіх хвороб, навіть відомі випадки самозцілення від таких смертельних хвороб, як СНІД.

Але деякі з учених вважають, що діти нового покоління, що володіють високими інтелектуальними, творчими і паранормальними здібностями, навпаки частіше хворіють, у багатьох є відхилення у психіці, вони швидко втомлюються і страждають порушенням сну, депресіями. Деякі генії потрапляють в психіатричні лікарні, кінчають життя самогубством або роблять протиправні порушення.

Аналіз ДНК обстежуваних дітей індиго показав, що код молекули ДНК не схожий на код звичайної людини. У молекулі ДНК людини міститься 64 кодони, з них тільки 20 кодонів задіяні, а інші не працюють. У індиго задіяні від 24 до 35 і більше кодонів. (Кодони - це одиниці генетичної інформації, які зашифровані в молекулі ДНК.)

Так само відмічено що у багатьох дітей відбуваються зміни у формі черепа та їх печінка здатна перетравлювати будь-яку їжу, а діапазон електромагнітних коливань в три рази більше ніж у нормальної людини.

Думка педагогів, психологів про дітей індиго.

Педагоги, і психологи так само стали відзначати, що з'являється все більше гіперактивних дітей, які погано засвоюють ази початкової школи, не в змозі вивчити таблицю множення, абетку. У молодших класах дитина не може освоїти деякі предмети, не в змозі запам'ятовувати вірші, текст або іноземні слова, доводиться просто заучувати кожен рядок. І ось вірш вивчений - але в школі дитина не може його пригадати, а вдома знову згадує. Деякі діти можуть видавати правильну відповідь завдання, а от як пояснити її рішення вони не знають.

Часто таких дітей обзивають, сміються над ними. Не тільки однокласники, а й педагоги вважають їх тупими, розумово відсталими. Викладачі радять батькам переводити важко учнів дітей у спецшколи.

З'ясувалося, що мозок дітей індиго розвивається повільніше і нерівномірно: тому вони насилу засвоюють ту інформацію, яка викладається в початкових класах. Оскільки мозок розвивається повільніше, ніж у звичайних дітей, багато дітей індиго дуже довго не розмовляють, і часто батьки ведуть дитину на прийом до логопеда. Але серед дітей індиго є й такі, які починають чисто говорити в дуже ранньому віці.

У більшості звичайних людей переважає лінійне мислення, а у індиго - багатовимірне. Тому вони з легкістю освоюють комп'ютер і нові комп'ютерні програми, мобільний телефон, і різноманітну більш складну інформацію.
У старших класах навчання дається легко - будь-яка інформація ефективно засвоюється, дитина без проблем запам'ятовує різний матеріал і з легкістю вирішує складні завдання. До підліткового періоду у дітей індиго розвиваються і працюють на всю потужність обидві півкулі головного мозку.

Деякі психологи відзначають, що багато дітей індиго відрізняються агресивністю, не можуть зосередитися на чомусь одному, не визнають авторитету дорослих, у школі виділяються поганою поведінкою і важко піддаються загальновизнаного методу виховання.

Але не слід всіх важких і невихованих дітей і підлітків, які не слухаються батьків, не поважають дорослих, не хочуть вчитися і ведуть себе агресивно зараховувати до лав дітей індиго. Просто зараз багато сучасних сімей, які зовсім не займаються вихованням своїх дітей, не навчають їх елементарним навичкам поведінки в суспільстві і діти ростуть самі по собі, як бур'яни на грядці.

Та й деякі діти просто мають розлади психічного характеру, так як їх батьки ведуть неправильний спосіб життя, вживають міцні алкогольні напої, наркотики, курять, а це негативно позначається на психіці дитини.

Часто після медичного обстеження некерованим дітям ставляться діагнози - синдром дефіциту концентрації уваги, гіперзбудливість, аутизм, депресія і призначаються лікування і ліки, які не приносять ніяких результатів, і викликають серйозні побічні ефекти.

Подальші дослідження цих дітей показали, що багато з них володіють високим рівнем інтелекту, коефіцієнт IQ від 130 до 160, що говорить про геніальність. Згодом страшний діагноз, поставлений лікарями, у багатьох дітей був знятий, і в дітей індиго побачили ознаки обраності. Усюди стали відзначати, що діти індиго прийшли в цей світ з особливою місією - врятувати нашу Землю, що вони є новим поколінням, нової расою людей.

У всі часи народжувалися незвичайні люди з високим рівнем інтелекту, вони були не такі як всі, мали іншу нове мислення і свій світогляд, і часто їх таланти і геніальність приписувалися зв'язками з Дияволом, їх переслідували, спалювали на вогнищах.

Змінювалися епохи і талановитих дітей, які відрізнялися феноменальною пам'яттю, високими інтелектуальними та творчими здібностями стали називати вундеркіндами.

А наприкінці 90-х років минулого сторіччя по всій Землі заговорили про дітей нового покоління - дітей індиго, що володіють телепатичні здібності, умінням рухати предмети, читати з закритими очима і вгадувати думки на відстані, про людей нової раси, які прийшли в цей світ, щоб змінити його і врятувати планету від загибелі.

До дітей індиго ретельніше стали придивлятися, досліджувати і вивчати цей феномен. У США і Канаді, Ізраїлі та Франції розроблені методи виховання і навчання дітей нового покоління, створюються спеціальні школи та центри для обдарованих дітей, які допомагають розвинути їх здібності і таланти.

Кожне покоління дітей відрізняється від попереднього покоління. Зміни відбуваються в мисленні і психіці людини, а так само в його фізіологіі.У дітей нового покоління набагато більше можливостей в отриманні інформації, ніж у дітей попереднього покоління, тому вони більш розвинені, грамотніше, інтеллектуальнєє своїх батьків.

Світ змінюється не тільки навколо нас, але і всередині самої людини. На Землі відбувається еволюція, і люди стає більш розумними і пристосованими до прогресу, швидше навчаються новим технологіям.

Не тільки діти індиго, а й звичайні дітлахи вміло користуються стільниковими телефонами і комп'ютером - це вже життєва необхідність, прогрес. І не варто кожної дитини, що сидить годинами біля комп'ютера зараховувати до лав дітей індиго. Я не заперечую існування таких дітей, але, по - моєму думку їх не так вже й багато на землі.

Розвиток дитини відбувається інтенсивніше, він отримує безліч нової інформації не тільки з книг та телебачення, а й з інтернету. Більшості людей стають доступнішими подорожі по країнах світу і дитина, подорожуючи з батьками, черпає нові знання, вміння і навички.

Я багато читала про дітей індиго, переглядала фільми, але в реальному житті ніколи з ними не зустрічалася. Навколо мене живуть нормальні, звичайні, різні діти. Хтось з них розумніший і талановитіший інших, багато хто займається спортом, музикою, добре малюють. Батьки приділяють їх розвитку і вихованню багато часу, а головне люблять і поважають своїх дітей.

А деяким мамам і татам наплювати на своїх дітей, вони не беруть участь в їх вихованні та розвитку. І діти ростуть самі по собі, їх виховує вулиця, і вони стають озлобленими, агресивними, некерованими. Для таких дітей не існує загальноприйнятих правил, вони не знають навіть найелементарніших норм поведінки і звичайно, у них виникають проблеми в школі.

Будь-якої дитини, індиго він чи ні - необхідно, перш за все, поважати, любити і правильно виховувати. Він така ж людина, тільки маленький і у нього свій характер, свої думки і переживання, свою думку, до якого потрібно прислухатися. І завдання дорослих зрозуміти дитину і правильно виховати, допомогти розкритися його таланту, а не нав'язувати свій авторитет, свої думки і думки.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить