Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чому не можна дарувати годинник

Чому не можна дарувати годинник
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Чому не можна дарувати годинник

Незважаючи на те, що ми живемо в XXI столітті, в епоху високих технологій і піку розвитку науки, багато хто з нас до цих пір вірять в народні прикмети і різні забобони. Найбільш поширеним забобоном є повір'я з приводу дарування годин: вважається, що їх дарувати не можна. Давайте ж у цій статті розглянемо: чому не можна дарувати годинник.

Чому не можна дарувати наручні годинники

Чому не можна дарувати годинник, до чого це? Багато хто говорить, що не можна дарувати наручні годинники, але якщо вивчити це питання глибше, то з'ясується, що повір'я говорить: не можна дарувати будь-які годинники, включаючи наручні, настінні, настільні та інші. Дана прикмета, як стверджує більшість джерел, бере витоки ще з Китаю, де вважалося, що подарувавши людині годинник, ви бажаєте йому якнайшвидшої смерті. Саме це повір'я перекочувало і в нашу країну.

У нас же вважається, що подарувавши людині годинник, вони будуть відраховувати час до його смерті (похорону), або ж поки працюють і не зламалися подарований годинник - людина буде жити. Таким чином, даний подарунок натякає на якнайшвидшу смерть людини. Саме тому не можна дарувати годинник на День народження і інше свято родичам, знайомим, друзям і т.п.

Так це чи ні - можна переконатися із прикладів та історій, але в Інтернеті такі нами небилиці знайдені, що саме по собі не знаходить підтвердження даної прикмети, але і не спростовує її.

Чому не можна дарувати годинник коханій людині

Годинники це дуже гарний подарунок, так як, по-перше - це може бути дорогий подарунок, а дорогий годинник дуже статусний аксесуар, по-друге - годинник, особливо наручні, завжди нагадуватимуть про людину, яка їх подарував. Саме тому годинник для коханої людини є хорошим подарунком, але чи можна дарувати годинники хлопцеві чи дівчині, або ж чоловіку або дружині!?

Дарувати годинники чоловіку або дружині також не можна, виходячи з народних прикмет. Якщо годинник подаровані родичу, другу і знайомому мають своє значення, то подарунок у вигляді годинника хлопцеві чи дівчині - може передувати вашому швидке розставання.

Можна знайти велику кількість прикладів, що коли хлопець дівчині або дівчина хлопцю подарували годинник, то вони розлучилися, але ж чимало прикладів, коли пари розлучаються і без цього. Також є багато прикладів коли хлопець чи дівчина дарували своїй другій половині годинник і їх стосунки тривають досить довго, і тривають по сьогоднішній день. Тому, вірити в це чи ні - вирішуйте самі.

Дарувати годинники чи ні?

Чому не можна дарувати годинник - ми розглянули, але як же бути в тому випадку, якщо людина дуже хоче щоб йому подарували годинник? У такому випадку є народний рада, яка рекомендує людині, яка дарує годинник, взяти символічну плату за подарунок, наприклад 1 рубль, у такому випадку буде вважатися, що ви ці години продали, а не подарували. Ще один спосіб - подарувати гроші і щоб людина сам купив собі на них годинник. Так, з одного боку це цікаві способи вийти з ситуації, але якщо ви дуже забобонна людина, то краще не ризикуйте.

Якщо ж ви не забобонна людина, і та людина, кому ви даруєте годинник - не забобонний також, то не звертайте уваги на всі ці забобони, головне - дарувати годинники від чистого серця і з благими намірами. До речі, як стверджують психологи, у людей які вірять у забобони - вони часто збуваються, а ті, хто не вірять в них - вони не забуваються.


 

You have no rights to post comments