Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вибрати чоловічій або жіночий годинник

Як вибрати чоловічій або жіночий годинник
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вибрати чоловічій годинник

У першу чергу чоловічі годинники необхідно вибирати виходячи з того, яка їхня мета. Якщо їх мета показувати час, то це годинник із сталі або титану. У випадку якщо ви хочете, щоб ваш годинник підкреслювали ваш статус, то це годинник, корпус яких виконаний з: паладію, золота, а в найкращому разі з платини. Якщо ви віддаєте перевагу годинник з ремінцем, то віддайте перевагу, звичайно ж, шкіряному ремінці. Відносно браслета, то для статусу найкращий варіант - це годинник із золотим браслетом, а більш практичні - з браслетом з нержавіючої сталі. Для статусу краще вибрати годинник з стрілочним відображенням часу і 12-ти годинним циферблатом з римськими цифрами.
Також, крім часу, годинник може включати в себе: календар, будильник, хронометр, хронограф, компас, секундомір, підсвічування, час декількох часових поясів і пр.
Варто згадати і про такі корисні можливості годин як стійкість до ударів і водонепроникність. Якщо годинник є протиударними, то механізм їх буде захищений, але врахуйте, що це не захищає від пошкоджень корпус і захисне скло. Водонепроникні годинники перешкоджають попаданню вологи всередину, тому, залежно від класу водонепроникності годин, ви можете приймати душ або виробляти пірнання у воду на встановлену глибину.

Як вибрати жіночий годинник

Для представниць прекрасної статі найкраще підійдуть стрілочний годинник. Матеріал корпусу годин: нержавіюча сталь або золото. Що стосується цифр на циферблаті, то тут краще всього віддати перевагу мінімалізму. Для статусу краще віддати перевагу годинах з браслетом, більш практичні годинник з шкіряним ремінцем.
Жіночий годинник, як правило, не включають в себе таких широких додаткових можливостей як чоловічі, так вони власне і ні до чого. Єдине, що ми можемо відзначити це: противоударность і календар.

Яку марку годинника вибрати

Найбільш популярними з продажу є марки годинників:

- Appella;

- Casio;

- Citizen;

- Essence;

- Fossil;

- Haas;

- Jacques Lemans;

- Jowissa;

- ORIENT;

- Romanson;

- Skagen;

- Timex.

Який із швейцарських годинників вибрати

З швейцарських годинників рекомендуємо вибрати наступні марки: Appella, Patek Philippe, Jaguar, Nina Ricci, Philip Laurence.

Які вибрати золотий годинник

Якщо ви хочете придбати годинник із золота, то рекомендуємо марки: Romanson, Dolce & Gabbana, Appella, Breguet, Jaguar і OMAX.


 

You have no rights to post comments