Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Які кільця потрібні для весілля

Які кільця потрібні для весілля
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Які кільця потрібні для весілля

Всі весільні кільця виготовляються в класичному стилі, на них відсутня гравірування і покриття з дорогоцінних каменів, виготовляються вони з одного матеріалу, тому мають рівномірний колір. Багато в чому це уособлює життя молодят, вона повинна бути гладкою і єдиною, і кільця демонструють це оточуючим.
Найбільш популярні весільні кільця виготовляють з чистого золота, але це не означає, що ви не можете придбати кільця з платини або срібла. Все залежить виключно від ваших смакових уподобань, любите платину - купуйте платинові. Останнім часом зросла мода на титанові весільні кільця.
Багато хто вважає, що весільні кільця не тільки об'єднують молодят, але і захищають їх від шкідливих магічних впливів, наприклад, псування або пристріту. Тому знімати кільця можна ні в якому разі. Також їх не можна давати іншим людям «подивитися» або приміряти.
Ніколи не купуйте кільця з переплавлених або розпиляних матеріалів, навіть якщо батьки пропонують вам власні кільця. Ніколи не вінчався кільцем вдови, це дуже погана прикмета. Після розлучення не можна продавати кільця, носити їх, зберігати у себе в квартирі і так далі, це дуже негативно позначиться на вашому житті. Якщо один з подружжя потрапив в авіакатастрофу або помер від невиліковної хвороби, не можна викидати кільце - його потрібно зберегти і носити, але на лівій руці. Звичайно, тут все дуже індивідуально, так як кільце буде повертати вас у минуле, і викликати відчуття розлуки і сильного стресу.
За традицією батьки передають свої кільця дітям. Але робити так явно не варто, наприклад, якщо ви не хочете йти по життєвому шляху батьків і повторити їх долю. Кільця збирають енергію, запам'ятовують сварки і щасливі моменти, і вам доведеться пережити те ж саме. Якщо ви хочете підстрахуватися - беріть кільця у батьків, але лише в тому випадку, якщо у них була щаслива шлюбне життя.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить