Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Скільки грошей потрібно на весілля

Скільки грошей потрібно на весілля
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Скільки грошей потрібно на весілля

Більшість молодих пар навіть і не здогадується, скільки коштує весілля. Хоча багато хто думає, що можна вкластися в 150-200 тисяч рублів. Не можна сказати точну вартість, так як виникне безліч непередбачених витрат. Найчастіше потрібно додавати до бюджету приблизно 30%, щоб все пройшло без сюрпризів. Нижче ми напишемо середню вартість всього необхідного.
Сукня нареченої
Вартість суконь дуже різниться, наприклад, можна купити сукню за 5 тисяч рублів, а можна і за 200 тисяч рублів. Гарну сукню коштує приблизно 50 тисяч рублів, якщо дивитися середню ціну. Якщо добре пошукати, можна знайти плаття і за 15 тисяч рублів, але це велика рідкість. Вартість фати становить тисячу рублів, а вартість рукавичок - 2 тисячі рублів. Красиві весільні туфлі коштують близько 3 тисяч рублів. Ми визначали вартість, дивлячись на каталоги весільних магазинів, зрозуміло, ціни могли збільшитися або зменшитися.

Костюм нареченого

Найчастіше чоловіки вибирають костюм дуже швидко і не пред'являють до нього багато вимог. Хороший костюм коштує близько 10 тисяч рублів, але якщо у вас багато грошей і ви хочете виглядати по-справжньому красиво, сміливо купуйте костюм за 30-50 тисяч рублів. Красиві шкіряні черевики можна купити за 5 тисяч рублів, не забувайте, що ходити в них ви будете і після весілля. Вартість сорочки - 2-4 тисячі рублів, краватки і ременя - тисяча рублів.

Букет нареченої

Варто букет дуже дорого, але краще не економити. Зверніться до флористам у відомому квітковому магазині, щоб букет зробили зі спеціальною ручкою. Ходити з ним доведеться весь день, і якщо заощадити на букеті - він доставлятиме лише дискомфорт. Придбати букет можна за 3-4 тисячі рублів.

Оренда автомобілів

Як звичайно - вартість залежить від якості, і через те, що всі хочуть бачити на весіллі красиві іномарки, доведеться витратити чимало грошей. Вартість хорошого легкового автомобіля знаходиться в межах 600-1500 рублів за одну годину. Мінімальна вартість лімузина - 800 рублів на годину. Популярність легкових автомобілів вище, ніж лімузинів, бо їх управління вище і їздити на них можна набагато швидше.

Відеозйомка та фотозйомка

Розкид цін на дані послуги теж дуже високий, але в середньому вартість години у фотографа - 2 тисячі рублів. Причому всі фотографії ви отримаєте через два тижні, тому що буде потрібно час на обробку і згладжування недоліків. Також потрібно вибрати лише кращі фото, змінити колірну гамму, додати кілька ефектів за вашим бажанням і так далі. Вартість фотографування весілля приблизно 20 тисяч рублів, але так як зараз багато початківців фотографів, можна заощадити. Бажано вибирати перевіреної людини з відгуками і прикладами робіт. Не просіть друзів фотографувати вас, фотки вийдуть неякісними і змазаними, а відредагувати їх буде дуже проблематично. Вартість відео вище - 15-40 тисяч рублів, правила щодо вибору оператора такі ж.

Тамада

Багато економлять на тамаді і думають, що друзі їм допоможуть. На жаль, друзі теж хочуть відпочити, тому в кращому випадку, вони лише злегка зіпсують свято. Скористайтеся послугами тамади, коштувати це буде близько 20 тисяч рублів.

Декорування

Прикрасити урочистий зал і автомобіль можна за 20 тисяч рублів. Приблизно 3 тисячі піде на прикрасі автомобілів і 15 тисяч на прикрасу залу.

Банкетний зал

Можна орендувати як фуршетний, так і банкетний зал. Вартість оренди банкетного залу досить висока, за одну людину доведеться заплатити півтори тисячі рублів, не враховуючи алкоголь. Фуршетний зал коштує так само, але є певні часові рамки. Надати фуршетний зал вам можуть всього на дві години.

Загальна вартість

Враховуючи все вищезазначене можна зробити висновок, що в середньому вартість весілля становить 300 тисяч рублів. Звичайно, багато залежить від ваших уподобань і бюджету, комусь 300 тисяч не вистачить навіть не весільну сукню.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить