Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вступити до університету після технікуму, школи або коледжу?

Як вступити до університету після технікуму, школи або коледжу?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Як вступити до університету після технікуму, школи або коледжу?

У всіх випадках надходження в Інститут майже однакове:

1. Вибираєш інститут;

2. Вибираєш спеціальність;

3. Подаєш документи;

4. Здаєш іспит;

5. Вступаєш до Інститут.

Звичайно, вступити після технікуму чи коледжу трохи простіше, так як в коледжі при інституті тебе можуть готувати до даного вищого навчального закладу, а після технікуму є шанс вступити відразу на 2-ий або навіть 3-ій курс (залежно від інституту і обраного факультету ). Іспити, які потрібно буде здавати, звичайно, відрізняються і залежать знову ж таки від обраного ВНЗ і Вашого освіти.

Якщо Ви хочете вступити до інституту на бюджет, тобто не тільки не платити за навчання, але ще й отримувати стипендію, то Вам необхідно мати відмінний атестат зі школи, а також на відмінно скласти іспити при вступі. Крім того, не забувайте враховувати місто, в якому знаходиться Ваш майбутній ВНЗ. Наприклад, поступити в Інститут у Москві на бюджетне місце, набагато складніше (я б навіть сказав, нереально), ніж у маленькому містечку. Однак і ставлення до такого диплома буде інше.

Дізнатися детальніше про список документах, датах і сумах за навчання Ви зможете в приймальній комісії будь-якого Інституту. Для цього або самі прийдіть до ВУЗу, або вивчіть сайт закладу, або зателефонуйте їм по телефону.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить