Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї На яку спеціальність краще піти вчитися після 11 класу?

На яку спеціальність краще піти вчитися після 11 класу?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

На яку спеціальність краще піти вчитися після 11 класу?

Якщо Вас хвилює не місце навчання, а спеціальність і як наслідок професія, то тут все суто індивідуально. По-перше, багато що залежить від Вашого характеру і переваг, по-друге, потрібно враховувати місце проживання та навчання.

В ідеалі ми б радили Вам вивчити сьогоднішній ринок попиту на професії, для цього потрібно у своїх старших знайомих попитати, що вони знають насчет попиту: хто потрібен, на які місця, які умови роботи, і які умови прийняття того чи іншого кандидата. Природно вивчити газетні та журнальні оголошення за пропозицією роботи.

На основі отриманого Вами аналізу зробити висновки: де реально влаштується, на яких умовах і що з цього Вам підійде. Далі на основі цього і вибирайте свій факультет і спеціальність. Якщо нічого путнього не знайшли у своєму місті - аналізуйте інше місто (обласні центри, столиці). Не варто йти на спеціальність, не знаючи, чи зможете Ви нормально влаштуватися на посаду після закінчення ВНЗ чи ні.

Якщо Ви плануєте постійно подорожувати світом, то одна з найактуальніших професій на сьогоднішній день - це програмісти, працівники IT-індустрії. По-перше, вони дуже шановані в Європі та Америки, по-друге, ці люди здатні заробляти в Інтернеті, тому їм навіть не обов'язково перебувати постійно в одному і тому ж місті або країні.

У наших же країнах, не вистачає справжніх фахівців у будь-якій сфері, навіть у менеджменті та юриспруденції. Так, людей з вищою освітою багато, але більшість з них крім диплома нічого за собою не мають (ні хороших знань, ні бажання, ні досвіду). Особливо потрібно люди з робочими спеціальностями, так як у нас сьогодні багато керівників, проте мало робітників. Причому тенденція йде до того, що хороший робочий отримуватиме вже більше, ніж поганий керівник ...

При виборі природно не можна не враховувати вартість освіти, однак воно не повинно бути вирішальним, тому що іноді краще отримати платне, але бажане освіту важливіше, ніж вільне, але зовсім не цікаве для Вас.

Ми не можемо за вас вирішити, куди піти вчитися після 11 класу, проте ми можемо лише сказати, що слухати потрібно виключно себе. До чого Ви відчуваєте потяг, до того і йдіть, домагаючись успіхів! Від усієї душі бажаємо Вам вдалого вибору!


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить