Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Куди піти вчитися після 11 класу?

Куди піти вчитися після 11 класу?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Куди піти вчитися після 11 класу?

Насправді, варіантів, куди піти вчитися після 11-го класу вельми небагато, і якщо говорити конкретно, їх три і нижче ми розглянемо їх більш детально:

1. ВУЗ (вищий навчальний заклад).

Одним з найпопулярніших виборів стає університет або інститут. Для молодих людей вже навіть ВУЗ став асоціюватися зі школою, тобто якщо Ви НЕ закінчили універ, то мало не неук, який нічого не може в цьому житті. Крім того батьки також підстьобують: «Ось, закінчиш інститут, тоді станеш багато заробляти, і тебе будуть всі поважати!». Все це казки і не правильне формування думок, як серед дорослих, так і серед їх батьків.

ВУЗ - це не гарантія на успішного майбутнього і щасливу старість, чого коштує одна лише статистика Росії та України: більше 60% студентів закінчили вищі навчальні заклади працюють не за фахом. Тобто більше половини школярів, помилилися у виборі, повелися на красиві переконання приймальної комісії, батьків і товаришів.

Йти вчитися в інститут, потрібно лише в тому, випадку якщо Ви відчуваєте в собі покликання обраної професії, а також упевнені в тому, що зможете знайти місце роботи. До речі, ми, автори інтернет журналу Vse-Sekrety.ru, вважаємо, що треба йти навчатися до ВНЗ лише після одного-двох років самостійного життя. Так як, тільки проживши в реальному світі (ні шкільному, ні студентському) усвідомлюєш, то які спеціальності реально потрібні у Вашому місті, області чи країні, а які не користуватимуться ніяким попитом. За ці два роки спадуть рожеві окуляри, і настане тверезий погляд, здатний допомогти вибрати професію для життя.

З особистого досвіду: більшість знайомих кинулися в економісти, менеджери, юристи. Проте після отримання диплома та пошуку роботи, усвідомили, що влаштується на ці посади дуже складно, не кажучи вже про копійки, які будеш отримувати через недосвідченість. Тому багато хто пішов в реалізатори в магазини, консультанти, охоронці і візажисти. Найрозумніші виявилися ті, що пішли на робочі спеціальності - інженери, механіки, слюсарі, токарі, водії тощо Так як вони вже встигли назбирати собі на автомобілі, поки «еліта» шукала роботу і влаштовувалася в різноробочі від безвиході.

Таким чином, ми хочемо Вас переконати в тому, що заради кращого життя не варто йти до ВУЗу, якщо при цьому немає бажання вчитися складним наукам, домагатися висот у вибраній професії і йти до останнього. Не потрібно йти на поводу у батьків і товаришів, які вважають університет - престижним закладом (якщо ми не говоримо про західні ВНЗ). Сьогодні вища освіта має практично кожна молода людина, проте десятки з них працюють за фахом, а одиниці вважаються дійсно фахівцями своєї справи.

Вибирати університет потрібно в тому, випадку, якщо по-іншому Ви не зможете отримати обрану спеціальність і домогтися в ній висот. В іншому випадку економте свій час і гроші, адже є інші варіанти, які також здатні допомогти Вам досягти успіху в житті. Про них ми поговоримо нижче.

2. Технікум або училище.

Сумним в цьому варіанті те, що його вибирають лише ті, хто не мають достатньо грошей для оплати навчання в університеті, а також ті, кому лінь витрачати 4-6 років на освіту, яке взагалі не потрібно. У результаті виходить така ситуація: водіями, кухарями, слюсарями, перукарями працюють не за покликанням (у більшості випадків), а тому що так вийшло ...

У молодому віці хлопцям соромно зізнатися, що їм подобатися лагодити сан. техніку, а дівчатам соромно за свою мрію про роботу перукаря, тому йдуть туди, де як-би престижно вчитися. І тільки в дорослому житті, вони усвідомлюють що, той же майстер з сан. техніці або перукар можуть заробляти дуже великі суми грошей і бути дуже навіть шанованою людиною, за його праці, старання і чесність.

Якщо Ви дійсно відчуваєте прагнення до тієї чи іншої професії, яка на даний момент Вам здається не настільки почесною, то Вам не можна здаватися і йти на поводу у думки оточуючих. Дійте, йдіть до мрії! Вища освіта від Вас ніколи не втече, його можна отримати і в 40 і 50 років, лише б сенс від нього був.

3. Курси з отримання знань з певної галузі.

Курси вибирають ті школярі, які є одними із самих практичних і самостійних людей по життю. Справа в тому, що курси - це найбільш швидкий спосіб отримати знання в певній галузі (за 1-3 місяці), отримати певні документи відповідні знань, а також швидкий спосіб влаштуватися на роботу за отриманою спеціальністю.

Це варіант для тих, хто хоче відразу працювати в певній галузі, без особливих «заморочок» з навчанням. Крім того, це роботу можна поєднувати з навчанням, наприклад у ВУЗі, тим самим Ви самі зможете оплачувати своє навчання, квартиру, прожиток, а головне Ви будете отримувати знання, які тут же зможете застосувати на практиці, якщо вступите на ту ж професію, по якої вже працюєте.

Яскравим прикладом може бути такий випадок: Наталія хоче працювати веб-дизайнером, для цього вона закінчує спеціальні курси влітку, і тут же влаштовується на роботу за фахом (нехай навіть помічником). Далі восени вона вступає до університету на відповідну професію або схожу. Вчитися їй набагато простіше і цікавіше, так як частина знань вона отримала на курсах, частина на реальній практиці, а нові одержувані знання простіше зрозуміти на своїй роботі, там же і закріпити. Природно навчання закінчує добре або навіть відмінно. Разом, через 4-6 років, Наталя має 4-6 років стажу роботи веб-дизайнером, має вищу освіту все в тій же сфері, і, звичайно, перед нею відкриті будь-які двері компаній, так як такого цінного співробітника захочуть отримати дуже і дуже багато хто.

Звичайно, працювати, і вчитися буде досить складно, зате Ви отримаєте цінний досвід і вже до закінчення універу станете успішною людиною з досвідом роботи та вищою освітою. З переваг також варто відзначити повна незалежність від батьків і родичів. Ви зможете з гордо піднятою головою заявити, що в цьому житті Ви добилися всього виключно своїм розумом і працею.


 
загрузка...

Комментарии   

 
+1 #1 Андрій 22.03.2017 20:00
Ветеринарна медицина - цікава, потрібна та перспективна спеціальність.
http://www.techvet.org.ua/index.php/abituriientu
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить