Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Куди піти вчитися після 9 класу?

Куди піти вчитися після 9 класу?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Куди піти вчитися після 9 класу?

Закінчуючи дев'ятий клас, Ви отримуєте можливість вступити чотирма способами:

1. Продовжити навчання в школі.

Найоптимальнішим і часто найкращим варіантом стає продовження навчання в школі. Цей варіант для тих, хто ще остаточно не знайшов своє покликання в житті. Можна звичайно поспішно професію обрати «на бум», однак це Ваше життя, тому ми не рекомендуємо так недбало ставитися до своєї долі.

9-ий клас хороший ще тим, що він не дозволяє розслаблятися в останні роки, нагадуючи, що ось зовсім скоро почнеться самостійне життя, де Ви самі будете вирішувати вчитися Вам або працювати. На багатьох 9-ий клас діє, як будильник, змушуючи прокинутися і взятися за навчання, тим самим закінчити школу з гарними оцінками.

Залишитися в школі краще тим, хто вибрав, ким він буде, однак даної спеціальності немає в технікумі або училищі. У такому випадку, краще зайнятися своїм освіту, щоб закінчити школу із золотою медаллю, так як в цьому випадку буде можливість вступити до вищого навчального закладу на бюджетне місце.

Якщо Ви абсолютно не пристосовані до навчання, з викладацьким складом у Вас постійні конфлікти, то краще теж залишитися в школі і просто «домучили» останні 2 роки навчання, ніж ще 3-4 роки витрачати на те, що на Вашу думку абсолютно не буде потрібно. Безумовно, такий варіант не є позитивним. Однак Ви й самі, напевно, знаєте багатьох людей, які зі середньому освітою стали успішними особистостями, і стільки ж багато з вищою - стали ніким. Тому краще довчитися у школі, а через 2 роки Ви можливо зміните точку зору (вступивши до університету або технікум) або залишитеся при своєму, проте в будь-якому випадку абсолютно нічого не втратите.

В основному на 11 клас залишаються відмінники, які прагнуть вступити до вищих навчальних закладів, а також учні з не особливо з гарними оцінками, спраглими швидше закінчити навчання і піти на роботу.

2. Вступити до технікуму.

У технікум також надходять з багатьох причин. Ось деякі з них:

- Іноді краще туди йти, якщо батьки приготували для Вас цілком робоче місце, від Вас залишилося тільки отримати відповідну освіту. Так, цей варіант не зовсім ідеальний, якщо у Вас є свої мрії і плани на життя. Однак Вам варто задуматися над такою пропозицією, оскільки з часом юнацький максималізм відступає, і можливо Ви пошкодуєте, якщо відмовтеся від такого шикарного місця.

- У технікум варто йти ще в тому, випадку, якщо Ви знайшли там спеціальність, яка Вас приваблює. Перевагою даного варіанту є безкоштовне навчання, а також отримання стипендії, яка допоможе звикнути до дорослого життя, адже далеко не всі в 10-11 класі вже отримують гроші, яких вистачить, щоб відчути себе вільним.

- У технікум також варто йти, щоб зрозуміти, чи є бажання взагалі вчитися далі, якщо є, то після технікуму можна вступити до університету на 2-ий або 3-ій курс, щоб продовжити навчання. Таким чином, і себе перевірите, і надходження виявиться більш простим. Можливо втратите 1 рік, але воно того буде коштувати.

- Технікум відмінне місце для тих, який слабкий в знаннях, проте прагне отримати гідну освіту. Справа в тому, що навчатися в технікумі набагато простіше, ніж у будь-якому ВНЗ. Якщо ж, зрештою, Ви подужаєте навчання, то з часом зможете довчитися, забравши диплом про вищу освіту.

- Варіант навчання спершу в технікумі хороший для тих, хто прагнути «відкосити від армії», особливо якщо проживаєте в Україні, де заклик триває лише до 25 років. Після чого він зможе вступити до університету, де ще 4-5 років зможе протягнути з відстрочкою призову.

Якщо Ви думаєте, що технікум доля дурних, неспроможних або слабких, то дуже сильно помиляєтеся. У технікум йдуть дуже багато розумних і добрих людей, які домагаються в житті потім дуже багато чого. У технікумі ставлення до навчання зовсім інше, тому Вам простіше буде вступати в доросле життя.

3. Вступити в училище.

Теж непоганий вибір, нижче опишемо, кому цей варіант підійде найбільше:

- Він буде ідеальний для тих, хто хоче вступити на ту спеціальність, якої не знайти в довколишніх технікумах або інститутах. Наприклад, кухарі, перукарі, столяри і т.д. Якщо Ви відчуваєте в собі таке покликання, не замислюйтесь - йдіть до своєї мети. Це зараз однокласники можуть вважати Вас менш успішною, так як Ви не надійшли на економічний факультет інституту, проте з часом життя розставить всіх на місця, а значить, ми ще дізнаємося хто тут успішний!

- Училище також добре для тих, хто не особливо має часу на навчання і прагне швидше отримати спеціалізоване середня освіта, а далі піти у вільне плавання.

- Училище також зручно для тих, хто не має своєї ініціативи і бажання працювати в певній сфері. Навчання в училищі не буде складним, тому Ви зможете легко отримати хоч яке-небудь освіта відмітна від середнього.

4. Вступити до ліцею при університеті.

Тепер ми дійшли до самого цікавого варіанту, який, на думку авторів інтернет-журналу Vse-Sekrety.ru є одним з найкращих. Справа в тому, що в 9-му класі не дивлячись на ранній вік, багато школярів можуть себе віднести до гуманітаріїв, математикам, фізикам або спортсменам. Однак більш детальну спеціальність їм назвати складно, що, загалом-то, зрозуміло. Що ж тоді робити?! Тут нам і приходить на допомогу ліцеї, саме ті заклади, які працюють при будь-якому Вищому Навчальному Закладі.

Якщо школяр визначився з напрямом, він з легкістю вибере університет. І якщо він надійде до ліцею, то його там гарненько підготують до іспитів і формою навчання. Давайте пройдемося по достоїнств навчання в ліцеї:

- Звикаєш до ритму навчання. У ліцеї будуть не уроки, а пари, які триватимуть стільки ж за часом, і їх кількість нічим не відрізнятиметься від тих, що є у студентів.

- Викладачі, які працюють в ліцеї, як правило, працюють і в Інституті. Тим самим, Ви можете налагодити з ними хороші стосунки, дізнатися правильний підхід і вимоги, які вони виставляють.

- Провчившись 2 роки, Ви зможете зрозуміти особливість даного ВНЗ, що Вам предстоить, як це буде проходити і т.д. Можливо під кінець, Ви усвідомлюєте, що даний ВНЗ абсолютно не до душі.

- Природно Ви маєте право не вступати до того ж університет, тому не бійтеся зобов'язань ніяких.

- Незважаючи на схожість ритму навчання, ліцей відрізняється від університету і школи. Так як він менш суворий. У ньому вчитися одне задоволення, бо тут тобі починають довіряти, ти сам вирішуєш приходити тобі на пари чи ні, вчитися чи ні.

- Як правило, в такому ліцеї навчатимуться люди, які прагнуть отримати знання, однак при цьому будуть абсолютно не схожі на «заучек», з якими може бути нудно і з усім не весело.

Незважаючи на всі переваги навчання в ліцеї, є й негативні сторони, про які йтиметься нижче:

- Головний недолік такого навчання в тому, що мало того, що Ви не будете отримувати стипендії, так ще доведеться доплачувати за кожен місяць. Що природно буде бити по гаманцю батьків. Відповідно від них може надійти відмова від подібного виду навчання.

- Новий колектив, який зіллється воєдино лише на 2 роки. Тут теж деяким школярам буде нелегко через те, що доведеться звикати до нових людей, а як тільки звикнеш вже, і два роки пролетять. Хоча звичайно компанії можуть вийти досить не погані, проте певну частку дискомфорту вони привнесуть.

Не сперечаємося, у Вас завжди залишається ще один варіант - кинути школу і почати працювати, однак робити цього ми категорично не дозволяємо! Не отримавши середньої освіти Ви не зможете влаштуватися практично ні на яку роботу, що обіцяє безробіттям, безгрошовий і вічними проблемами в побуті.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить