Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як одягтися на співбесіду

Як одягтися на співбесіду
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як одягтися на співбесіду

Найкраще одягнутися в діловий костюм, але не варто купувати костюм, який не підходить під ваш соціальний статус. Взуватися за 30 тисяч і золотий годинник за 60 тисяч явно не варто. Купуйте красиві черевики і діловий костюм, бажано чорного або темно-синього кольору. Те ж саме відноситься і до жінок, бажано одягнути спідницю до середини коліна разом з сорочкою. Не можна одягати відкрите взуття, надіньте закриті туфлі на середньому каблуці. Чи не одягайтеся зухвало і сексуально, це викличе підозру у роботодавця.
Чи не виставляйте напоказ татуювання, це вкрай небажано, особливо якщо ви хочете стати менеджером середньої ланки. Не забувайте, що надмірна кількість аксесуарів лише відштовхує людей, краще не надягати годинник зовсім, ніж надягати самі елітні годинники із золота і діамантів, щоб справити враження.

Ви можете не одягатися в гарний діловий костюм і одягнутися в звичайну, але добре підібрану одяг. Наприклад, чоловік може надягти світлі джинси і світлий джемпер разом з замшевими черевиками, але найголовніше - підібрати одяг за розміром, щоб вона не бовталася. Те ж саме відноситься до жінок, необов'язково купувати діловий костюм, можна просто одягнутися в привабливий одяг. Зрозуміло, неприпустимі блискучі ремені, босоніжки, прозорі блузки і так далі. Ви повинні показати, що прийшли на ділові переговори, а не на вечірку.
Не забувайте, що одяг розповідає про ваш внутрішній світ і поведінці. Якщо чоловік носить брудні черевики і м'яті брюки - створиться враження, що він відноситься так не тільки до себе, але і до оточуючих. Роботодавці відзначають, що краще бачити співробітника в прасуванням та чистому одязі, ніж у брудній і м'ятою. Те, що ви наділи дорогий костюм, нема про що не говорить, якщо він погано відпрасовані і негарно виглядає. Ні в якому разі не можна одягати сукню з глибоким декольте, джинси з дірками на колінах, футболку з дивними написами. Також не можна демонструвати на показ свій манікюр, наприклад, з яскравими малюнками. У всьому потрібно знати міру, і в акуратності теж. Не можна використовувати парфуми із занадто різким запахом, тим більше у величезній кількості. Це викличе відторгнення у роботодавця, від різкого і яскраво вираженого запаху, нехай навіть духів - нікому не буде приємно.
У всьому важлива відповідність, наприклад, якщо людина говорить, що хоче стати кредитним інспектором і приходить на співбесіду в шортах і червоній футболці - це викличе нерозуміння у роботодавця. Багато чого залежить від посади, фахівцям краще одягатися у вільний стиль: джинси з сорочкою і джемпером. Менеджерам середньої ланки потрібно одягатися в діловий стиль: костюм, начищені черевики, сумка дипломат. Бажано заздалегідь ознайомитися з одягом, в якій ходять співробітники того чи іншого відділу. Не завжди дизайнеру потрібно одягатися в діловий костюм, так само як і фотографу або сценаристу. Не намагайтеся привернути до себе увагу і сильно виділитися з колективу, ви повинні бути схожим на інших людей, це відразу ж викличе довіру оточуючих.

Кожен роботодавець з упевненістю може сказати, що від одягу здобувача залежить дуже багато. За статистикою можна побачити, що роботодавці краще ставляться до претендентів в діловому, вільному і демократичному стилі. Є й інша група роботодавців, яка вважає, що претендент повинен бути в курсі новин моди і дивувати оточуючих зовнішнім виглядом. Звичайно, таке зустрічається дуже рідко.
Не забувайте, що на співбесіді потрібно приділяти увагу не тільки зовнішнім виглядом, але і тому, що ви будете говорити. Перед відповіддю на запитання роботодавця ви повинні точно зрозуміти, що вам потрібно і з якою метою ви влаштовуєтеся на роботу. Визначтеся з власними цілями, і ви помітно підвищите свої шанси на отримання цікавій посаді. Обов'язково потренуйтеся в парі з одним перед співбесідою, можливо, ви побачите питання, яке поставить вас в ступор.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить