Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що запитують на співбесіді і як відповідати на такі питання

Що запитують на співбесіді і як відповідати на такі питання
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що запитують на співбесіді і як відповідати на такі питання

- Чи є у вас недоліки?

Недоліки є у всіх, але роботодавець хоче з'ясувати вашу відкритість. Ніколи не розповідайте всі недоліки, інакше справите занадто негативне враження. Краще скажіть, що з головою йдете в роботі і забуваєте скільки часу. Можна сказати по-іншому, наприклад, що у вас, як і у всіх людей є недоліки, але на якість роботи вони не впливають.

- Розкажіть про себе?

Люди починають розповідати про те, що їх хвилює найбільше. Основні життєві цінності, проблеми в різних сферах життя і так далі. У першу чергу роботодавець бажає почути про ваші професійні навички. Трохи розкажіть про навчання, захоплення, освічених і успішних друзях (саме про них). Можна поставити зустрічне запитання: вам розповісти про інтереси в цілому чи інтереси, пов'язані з кар'єрному зростанню і розвитку? У будь-якому випадку потрібно намагатися не розмовляти про своє хобі, раптом ви займаєтеся боксом і є кандидатом у майстри спорту?

- Чим вас не влаштувало колишнє робоче місце?

Зрозуміло, будь-якому роботодавцю цікаво, чому через певний проміжок часу співробітник звільнився з роботи. Легковажна людина почне ображати начальника, колектив, умови роботи і так далі. Але розумна людина має бути вихованим і стриманим, краще розкажіть про те, що вас не підвищували. Скажіть, що незручно добиратися до роботи, був незручний і важкий графік, що робота була занадто одноманітною, і не було складних завдань. Але якщо вам відомо, що в даній компанії теж є проблеми з графіком роботи або кар'єрним ростом - не здумайте говорити про це. Про заробіток грошей на поїздки до Іспанії чи Франції краще не кажіть, потрібно сказати, що ви людина сімейна і прагнете до стабільності, хочете оновити машину і зробити вдома ремонт. Варто пам'ятати, що хороший фахівець в першу чергу захоплений роботою, а не підрахунком зароблених грошей.

- Скільки ви хочете і не хочете заробляти?

Додайте 30% до минулого заробітній платі і назвіть суму роботодавцю. Мінімальна зарплата має бути вище колишньої на 10%. Не потрібно себе недооцінювати і називати невеликі суми.

- Скільки ви будете працювати в нашій компанії?

Звичайно, можна сказати, що працювати ви будете все життя. Але і це неправда, ви навіть не вийшли на роботу, а вже говорите такі речі. Скажіть, що вам хочеться попрацювати місяць і з'ясувати, чим вам доведеться займатися, і які люди будуть працювати разом з вами. Нерідко люди звільняються через проблеми в колективі.

- Якими досягненнями ви пишаєтеся?

Не намагайтеся сподобатися роботодавцю, говорите про досягнення холодно. Просто скажіть, що ви змогли вирішити складне завдання по роботі і вас підвищили. Або про те, що ви писали диплом на цікаву тему і захистили його на п'ятірку. Можете розповісти, що ви душа компанії і людям поруч з вами спокійно, і що ви любите і цінуєте це в інших людях. Не розказуйте про своїх друзів, звичайно, можна сказати, що ви допомогли своєму другові директору великій компанії в якійсь області, але ви переносите відповідальність на іншу людину.

- Як ви ставитеся до переробкам?

Вас можуть запитати, чи готові ви працювати на «знос». Запитайте, скільки годин триває переробка, і чи оплачуються виходи в суботу та неділю. Відповідайте впевнено, що готові переробляти. Природно, якщо це не заважає вашому особистому житті.

- Що вам відомо про нашу компанію?

Перед співбесідою потрібно вивчити діяльність компанії, як мінімум - переглянути сайт і вивчити основи виробничої діяльності. Вивчити діяльність усіх компаній не представляється можливим, оскільки в день ви можете бувати відразу на двох або трьох співбесідах. Вивчіть мінімальну інформацію, щоб не встати в ступор на даному питанні.

- Чому ви вибрали саме нас?

Тут роботодавець хоче дізнатися, що вас приваблює в новому робочому місці. Можливо, ви чули, що у них висока зарплата або ідеальний соціальний пакет. Розкажіть, що у вас є довіра до компанії, що є можливість кар'єрного росту, що ви можете швидко добиратися до робочого місця. Розповідати про зарплату та соціальному пакеті потрібно в останню чергу.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить