Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як поводитися на співбесіді на роботу

Як поводитися на співбесіді на роботу
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як поводитися на співбесіді на роботу

По-перше, не можна спізнюватися на співбесіду. Тим самим ви покажете, що ви непунктуальний осіб. Якщо ви прийдете заздалегідь, то зможете освоїтися в навколишньому оточенні. По-друге, навчитеся слухати і ніколи не перебивайте співробітницю. Коли вона закінчить питання - відповідайте, але не потрібно довго розповідати про себе, на запитання відповідають чітко і по суті.
Ніколи не демонструйте свою нервозність і невпевненість, ви повинні відповідати на питання впевнено. Не можна говорити фрази: напевно, може бути, не знаю, як би і так далі. Дані словосполучення використовують лише ті люди, які до кінця невпевнені у своїх словах. Бажано вести себе впевнено, відповідати на питання чітко. Якщо вас запитують про бажаної зарплати - говорите відкрито, непотрібно занижувати зарплату, інакше вони зрозуміють, що ви себе не цінуєте. Також варто пам'ятати, що наша мова демонструє внутрішній стан, і якщо людина говорить тихо й повільно - значить, він у чомусь сумнівається або чогось боїться.
На співбесіді ви почуєте питання, яких не чули навіть у кіно. Співробітники спеціально провокують вас на нестандартні дії, обурення, негативну реакцію і так далі. Вас можуть запитати, чому ви розлучилися з дружиною або чому ви пішли з минулого місця роботи. Зрозуміло, це особисті справа кожного, але відділ кадрів все ж поставить вам кілька подібних питань. Через те що вони теж читають форуми і знають, як люди готуються до співбесід, питання можуть перефразувати. Співробітники володіють прийомами гіпнозу, тому вас можуть ввести в замішання і запитати, який час ви б пропрацювали на минулій роботі, якби в колективі не було негативних людей, і платили в три рази більше? Відповісти на таке питання складно, тому що ви погодитеся з тим, що платили вам мало, а колектив вам не подобався.

Вас можуть запитати нема про кар'єру, а про спосіб життя. Наприклад, дивляться, що ви робите на вихідних, і яку їжу віддаєте перевагу. Не варто відразу ж розповідати про своє захоплюючому хобі, їм просто потрібно зрозуміти, що ви адекватна людина і час проводите як всі нормальні люди.
Не можна занадто сильно нахвалювати свої позитивні якості, до того ж краще підкреслювати їх з боку. Наприклад, говорити, що в офісі всі вважали мене занадто працьовитим, говорили, що я швидко виконую робочий план і тому роблю більше за інших. Але ні в якому разі непотрібно говорити про себе від першої особи, тим більше згадувати про досягнення в інших областях крім роботи. Скажіть, що ви легко засвоюєте нову інформацію і любите читати книги, так ви дасте їм зрозуміти, що швидко ознайомлення на новому робочому місці.
Також вас запитають і про мінуси. Не кажіть нічого правдивого, наприклад, про те, що ви любите лежати на дивані по вихідних і вам ліньки сходити в магазин. Або про те, що ви любите фліртувати з дівчатами на роботі і тому часто виконуєте робочий план пізніше задуманого. Просто скажіть, що ви забуваєте про час, коли активно працюєте, і це турбує вас. Розкажіть про фанатичності до всього нового і цікавого, що ви швидко купуєте інтерес і хочете домогтися більшого. Говоріть про мінуси так, наче це плюс.

Дуже часто співробітники запитують про дітей. Можуть запитати, наскільки сильно діти заважають роботі. Скажіть, що ви виховали самостійних дітей і з ними ви в дуже добрих стосунках. Коли вони зададуть вам всі питання щодо вас і вашої родини, вони дозволять вам задати кілька питань. Задавайте такі питання:

- У чому основна проблема роботи?

- Наскільки добре справлявся з роботою колишній співробітник?

- Чи можна поговорити з начальником?

- Якою буде робочий розпорядок дня?

І так далі, питати про зарплату потрібно акуратно. Вони прекрасно розуміють, що ви прийшли заробляти гроші, а не сидіти в офісі 5 днів на тиждень. Якщо роботодавець розуміє, що ви відмінний фахівець, він сам запропонує вам рівень зарплати. Якщо він називає дуже маленьку цифру потрібно запитати, чи є можливість підвищення за посадою. Коли роботодавець запитає вас, скільки ви хочете заробляти, не потрібно довго розмовляти - називаєте суму і мовчіть. Не потрібно нервувати і говорити, що ви готові «віддати все» заради підвищення зарплати, сидіти в офісі 12:00 замість 8, працювати 6 днів на тиждень і так далі. Зарплату вам підвищать, але ви дійсно будете працювати 6 днів на тиждень по 12 годин. Наприкінці співбесіди вам скажуть, що подзвонять протягом певного часу. Краще заздалегідь запитайте, коли очікувати дзвінка, інакше будете хвилюватися цілий тиждень, а роботодавець так і не подзвонить.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить