Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Де краще зберігати гроші

Де краще зберігати гроші
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Де краще зберігати гроші

Після того як ви прийняли рішення, в чому зберігати заощадження, необхідно вирішити, де вигідніше зберігати гроші. На сьогоднішній день найчастіше для зберігання грошей використовують три варіанти: квартиру, банк і банківську комірку.

Квартира - найпростіший спосіб зберігання грошей, адже ви знаєте, що гроші у вас під рукою і тому багатьом так спокійніше. Але це самий небезпечний спосіб, тому що якщо у вашу квартиру проникнуть зловмисники, то велика ймовірність того, що вони зможуть знайти і викрасти заощадження, якщо у вас не буде спеціальних засобів для безпечного їх зберігання.

У банку ваші грошові заощадження будуть в безпеці, і при цьому ви зможете примножити свої накопичення, але все ж є мала частка ймовірності, що щось може трапитися з банком, де ви зберігаєте заощадження.

Банківська комірка - щось середнє між зберіганням заощаджень в квартирі і в банку. Ви платите банку за оренду осередку і в ній зберігаєте свої гроші. Недоліком є ​​тільки оплата за оренду осередку, ймовірність того, що щось трапиться з сховищем банку - дуже низька.

Де і як зберігати гроші вдома

Варіанти зберігання грошей: під матрацом, за картиною, в серванті, в скриньці і т.п. - Самий неправильний варіант. Зберігати гроші вдома найкраще в дуже потайному місці або в сейфі, який неможливо зрушити з місця і розкрити. Вартість сейфа не так вже й висока, зате ви убезпечите свої заощадження, а крім того, в сейфі можна зберігати цінні речі і документи. Особливу увагу приділіть місця установки сейфа і його замках.

Де зберігати гроші з Фен-шуй

А ось, наприклад Фен-шуй рекомендує збирати гроші не просто так, а на певні і конкретні цілі: придбання побутової техніки, меблі, ремонт, квартиру, машину, відпустка тощо Також Фен-шуй радить зберігати гроші не під матрацом, не в шафі і в інших улюблених людьми місцях, а в спеціальних червоних конвертах. Взагалі, здавна рекомендувалося зберігати гроші в червоних скриньках, але на увазі їх незручності більш практичним варіантом є червоні конверти.

Дані конверти можуть містити свій ієрогліф, який допомагатиме в питаннях накопичення грошових коштів. Наприклад, якщо ви збираєте гроші на виплату боргів (кредиту або іпотеки), то для цього найкраще використовувати конверт з ієрогліфом позначає «справедливість». Якщо ж ви збираєте гроші на певну мету, то для цього на конверт найкраще нанести символ «багатство». Вирішили накопичити гроші на певні витрати, наприклад поїздку на море, то для цього підійде конверт із символом «процвітання».

Також Фен-шуй рекомендує зберігати гроші в певному секторі - на південному сході чи сході. Що стосується місця зберігання, то філософія Фен-шуй рекомендує для цього вибрати або сейф, або ящик столу або тумби, які закриваються на замок.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить