Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї У якій валюті зберігати гроші

У якій валюті зберігати гроші
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

У якій валюті зберігати гроші

В якій же валюті найкраще зберігати гроші? Говорити конкретно, в чому зберігати гроші - дуже складно, так як політична і фінансова ситуація в світі настільки не стабільна, що назвавши сьогодні одну валюту, завтра ж у неї можуть початися проблеми. Звичайно ж, вибирати валюту, в якій зберігати гроші, потрібно зі світових або національною.

Перед тим як вирішити, в якій валюті зберігати гроші, потрібно подивитися: динаміку курсу певної валюти, світові новини і новини країни, до якої належить валюта. Якщо в країні все стабільно, коливання курсу несуттєві і навіть є динаміка підвищення вартості валюти, то вибирайте її.

Рублі, долари, євро?

Найчастіше росіяни вибирають для зберігання своїх заощаджень одну з наступних валют: рублі, долари або євро. Давайте розглянемо кожну з цих валют і пошукаємо ще вигідніші варіанти.

Рублі

В якості волюти для зберігання заощаджень, рублі досить хороший варіант, особливо якщо ви отримуєте доходи в рублях, так як ви не будете нести розтрати у вигляді відсотків за валютний обмін. Ситуація в країні стабільна, а запасів нафти і газу вистачить надовго ...

Долари

Америка - наддержава, а її валюта долар є валютою, на якій тримається вся світова економіка. Незважаючи на економічні проблеми в США і колосальний держборг, долар нітрохи не здає своїх позицій, хоча і є «мильною бульбашкою». Зберігати заощадження в доларах найкраще недовго, а вже далі орієнтуватися по ситуації. Накопичення на довгострокову перспективу вкладати в долари кілька небезпечно, але все ж можна.

Євро

Євро - валюта Євросоюзу, найбільш ненадійна валюта для зберігання своїх заощаджень. У першу чергу ненадійність валюти полягає в поганій економічній ситуації деяких країн-учасниць ЄС. Напевно ви чули про складне економічне становище в Греції, яка давно знаходиться в стані банкрутства. Ходило велика кількість припущень і навіть європейськими політиками висловлювалася думка про виключення Греції з європейської зони, але її не відпускають і утримують шляхом кредитів. Якщо Греція таки вийде з зони ЄС (толі самостійно, толі шляхом її виключення), то це може викликати ланцюгову реакцію і ставить під загрозу існування всієї єврозони. Не так далеко від Греції пішли Італія та Іспанія. Друга причина, по якій не варто зберігати заощадження в євро - це конфлікти всередині самого ЄС, між країнами-учасницями. Виходячи з цього, ми не рекомендуємо вам зберігати свої заощадження в євро.

Юань

Юань - це валюта Китаю, де зараз зосереджено все світове виробництво. Китай це дійсно грандіозна країна, в якій ведеться провадження абсолютної більшості товарів, що поставляються практично в усі країни світу, і саме на Китаї де-факто зав'язана світова економіка. Велика кількість компаній інвестували і будуть інвестувати в складальні цехи в Китаї. Крім того, самі Сполучені Штати мають борги перед Китаєм. Виходячи з цього, юань є дуже гарною валютою для зберігання своїх заощаджень.

У якій валюті краще зберігати гроші

Експерти радять зберігати свої заощадження в декількох валютах, наприклад, в рублях і доларах, або ж в рублях і в юані. Завдяки тому, що заощадження не будуть зосереджені в одній валюті, то вам не будуть страшні коливання курсу.

Багато хто замислюється над тим, зберігати гроші в цифровий валюті чи ні. Зі свого боку ми не радимо цього робити, тому що якщо ви не маєте прямих доходів у цифровий валюті, то ви втратите великий відсоток заощаджень на їх введення і виведення.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить