Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї У чому зберігати заощадження

У чому зберігати заощадження
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

У чому зберігати заощадження

Ви накопичили або вирішили накопичити грошові кошти і думаєте в чому ж краще зберігати накопичене? - Це дуже цікаве питання, тому що від нього залежить не тільки збереження заощаджень, а й можливість їх примножити. Якщо у вас є «зайві» гроші, то краще їх у щось вкласти або ж витрачати на потрібні товари, оскільки накопичення грошей це завжди, хоч і невеликий, але ризик.

Для початку потрібно визначити яку суму ви плануєте накопичити, періодичність та розміри поповнень, а також мету накопичення. Якщо ви збираєте на довгострокову перспективу і не плануєте незабаром знімати накопичене, то експерти рекомендують зберігати гроші в золоті. Золото - це «валюта», якій не страшні перепади курсів, а крім того, саме зберігання коштів у золоті допоможе вам не тільки не втратити накопичене, а й кілька його примножити. Але це все за умови, що ви ці гроші плануєте відкладати на довгострокову перспективу. Якщо ж на дані заощадження у вас є мета якої-небудь покупки, і ви будете збирати не кілька років, то золото не ваш варіант.

Якщо ви живете в достатку, у вас є сума грошових коштів на «чорний день» і на будь-які екстрені незаплановані витрати, то тоді свої заощадження краще всього вкласти у щось, таким чином, вони будуть не просто накопичуватися, а й приносити прибуток. Це може бути як відкриття депозитного рахунку в банку, так і інвестування у будь-що: вкладення у власний бізнес або в чийсь, покупка акцій або цінних паперів тощо Ще один варіант - це купівля нерухомості, яку згодом можна продати або ж здавати в оренду і отримувати щомісячний прибуток.

Ну і, звичайно ж, самий звичайний спосіб зберігання своїх заощаджень - це гроші. Перевага зберігання заощаджень в грошах - ви їх можете витратити в будь-який час, без необхідності переведення в готівку.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить