Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як заробити влітку

Як заробити влітку
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Як заробити влітку

Літо - пора відпусток, безтурботного відпочинку і гарної засмаги. У цей час більшість з нас намагається відпочити по максимуму, не шкодуючи на це ні грошей, ні часу. Такі наміри і принципи відкривають для підприємливих людей масу можливостей, адже на відпочиваючих можна дуже навіть добре заробити, особливо якщо вони відпочивають на курорті. Адже навряд чи вони будуть звіряти наскільки реальні ціни того чи іншого продукту, а тим більше економити на своїх дітях або дружин.

4 способи, як можна заробити гроші влітку

Скажемо відразу, ідеальним місцем для заробітку стане курортне містечко, де є масу пам'яток або (ще краще) доступ до моря, озеру чи іншій водоймі. Бо саме в таких місцях будуть зосереджені туристи з грошима.


1. Продавати морозиво.

Одним з найбільш продаваних товарів на будь-якому пляжі є морозиво! У спеку завжди хочеться чогось холодного, проте більшості людей лід навряд чи припаде до смаку, а ось смачне морозиво - цілком. Робиться це дуже просто: купуєте спеціальний пакет, який здатний тримати температуру, і в нього складаєте також куплене морозиво. Берете цю сумку з собою на пляж, і починайте ходити вздовж берега, пропонуючи відпочиваючими придбати морозиво. Намагайтеся, брати з собою не великий асортимент, а велика кількість. Наприклад: візьміть по 5 штук морозива в стаканчиках, ескімо та фруктового. Такої кількості вистачить, щоб продати і дізнатися уподобання відпочиваючих. Якщо морозиво закінчиться, Ви завжди можете знову збігати в магазин і продовжити продаж. Ціну на морозиво можна спокійно піднімати в 2 рази від ринкової. Наприклад, замість 1 долара, просити за штуку - 2. Продавши за день 100 штук морозива, Ви заробите 100 доларів, а за місяць 3 000 доларів. Реалії, звичайно, можуть значною мірою відрізнятися, але вони цілком залежать від Вас!

2. Продавати напої.

Напої є ще одним товаром у спеку, який продається «на ура». На них можна також цілком непогано підзаробити. Тут Вам також знадобиться спеціальний термо-пакет, але крім того, приготуйтеся до серйозної навантаженні, так як носити по 10-20 пляшок у спеку - фізично дуже складно, особливо підлітку. Хоча спрага заробітку, може стати відмінною мотивацією. Цінник теж можете завищувати в 2 рази, особливо якщо Ви будете ходити по тому пляжу, де магазинчики і ларьки будуть перебувати на великій відстані від місця відпочинку. Купувати напої, в принципі, як і морозиво, краще на оптовій базі або в супермаркетах, де немає великої націнки, а в прибережних магазинах продавані товари тож повинні вже йти з великою націнкою, тому якщо Ви ще її підвищите, то напої вже точно не куплять . Та й, крім того, не забувайте про конкурентів, яких, швидше за все, буде чимало в «рибному місці».

3. Продавати сигарети, спиртне і таранку.

Така комбінація речей навряд чи сподобається підлітку на літньому заробіток, однак цей комплекс дуже до душі дорослим і літнім людям, які хочуть отримати не тільки естетичне задоволення, а й смакове. Сигарети для курців взагалі є вкрай необхідним товаром, коли вони закінчуються.

4. Роздача флаєрів, листівок та іншої реклами.

Залучити людей у ​​свій заклад досить складно, особливо відпочиваючих, які не особливо добре орієнтуються в місті і не знають, куди краще сходити. Роздача рекламних буклетів - значною мірою збільшує число продажів або відвідувачів закладу (ресторанів, барів, аквапарків і т.п.). Тому у Вас тут є два шляхи - або знайти в оголошення про те, що потрібні люди для роздачі листівок, або самостійно походити по закладам і пропонувати свої послуги, до яких входитимуть: набір рекламного тексту, друк на папері і роздача буклетів відпочиваючим. Зробити листівки досить просто - головне дізнатися, що потрібно вказати в рекламі і як її оформити. Надрукувати приклад листівки можна в будь-якому комп'ютерному класі, в ньому ж роздрукувати і розмножити. Після чого Вам залишається тільки вирізати листівки з кожного аркуша і роздати їх відпочиваючим.

Такими методами заробити мільйон за літо у Вас, звичайно ж, не вийде, проте Ви цілком зможете себе забезпечити новим ноутбуком, телефоном або одягом на осінь. Крім матеріальної вигоди, слід врахувати і емоційну. Адже якщо Ви поїдете на морський пляж заробляти гроші, то не тільки добре заробите, але й непогано відпочинете, а головне наберетеся досвіду, який допоможе Вам у майбутньому цінувати гроші правильно.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить