Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи варто брати іпотеку прямо зараз?

Чи варто брати іпотеку прямо зараз?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чи варто брати іпотеку прямо зараз?

Якщо Ви надумали брати іпотеку зараз, то ми звичайно не можемо Вас залишити. Якщо ставите питанням - «А чи варто?!». Ми не можемо за Вас відповісти, постарайтеся самостійно врахувати всі переваги і недоліки у своєму випадку. Різні міста - різні процентні ставки, різні заробітні плати - різні можливості, різні перші внески - різні щомісячні плати і різний термін іпотеки. Все у всіх різне. Немає ідеальної формули і рішення. Дійте згідно з ситуацією.

Якщо говорити загалом, то сьогодні, звичайно, вигідно купувати квартири і будинки, так як вартість за квадратний метр буде в будь-якому випадку рости, а значить, не візьми Ви іпотеку зараз, через кілька років вже буде набагато дорожче.

Подумайте, чи зможете Ви зібрати перший внесок прямо зараз! Врахуйте комісії банку, страховки і т.п. Також зміряла з тим, що швидко переїхати у Вас не вийде через затяжні процесів оформлення, а також ремонту, який, швидше за все, доведеться робити (особливо якщо збираєтеся брати іпотеку на новобудову).

Проведіть аналіз своїх доходів, чи будуть вони такими ж високими як зараз. Що відбуватиметься, якщо Ви втратите свою посаду, як тоді станете вирішувати проблему? Як швидко зможете знайти нову роботу з подібним окладом? Чи зможе Вам хто-небудь допомогти в оплаті іпотеці? Якщо Ви на всі ці та подібні питання відповіли позитивно, прорахувавши всі можливі нюанси і раптові проблеми, то звичайно Вам варто брати квартиру в іпотеку прямо зараз!


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить