Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи варто брати іпотеку на квартиру?

Чи варто брати іпотеку на квартиру?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чи варто брати іпотеку на квартиру?

Бажання придбати власне житло є майже у кожної людини, однак у дуже небагатьох є можливість купити житло за готівку. У цьому випадку Вам і приходить на допомогу іпотека, яка дозволить придбати квартиру практично будь-якого типу і в будь-якому місті.

Іпотека, якщо говорити максимально простою мовою, це позика грошей для придбання квартири або будинку. Заставою в цьому випадку виступає купується нерухоме майно, яке кредитор має право забрати продати в разі не дотримання умов договору. Умови іпотеки бувають різними, часто термін виплат може досягати 20 і навіть 30 років. Однак потрібен і перший внесок, який може також доходити позначки 50%.

Сьогодні в статті ми поговоримо про те, чи дійсно іпотека так вигідна, які в неї є достоїнства і недоліки. Пост буде цікавий для тих, хто прагне придбати житло з мінімальними витратами і максимальним комфортом.

Чи варто брати іпотеку молодій сім'ї?

Найчастіше про іпотеку замислюється саме молода сім'я: пара, яка зовсім недавно одружилася, а можливо навіть встигла завести дитину. Якщо говорити, коротко, то так, молодій сім'ї варто брати іпотеку на квартиру! Справа в тому, що жити з батьками або родичами - дуже складно, якими б вони добрі не були. Рано чи пізно виникнуть сварки, непорозуміння один одного, розбіжності та інші негаразди, які здатні зруйнувати будь-які теплі відносини, що існували до цього. На цьому грунті можуть утворитися не тільки проблеми з батьками чи іншими родичами, а й з другою половинкою. Адже нерідкі випадки розлучень пов'язаних з подібними ситуаціями.

Крім збереження сім'ї, іпотека може і істотно заощадити бюджет сім'ї, позбавивши від щомісячної оплати оренди чужої квартири. Так з одного боку платити невелику суму кожен місяць не так складно, як за раз зібрати перший внесок. Однак це всього лише обман свідомості. Краще платити щомісяця за власну квартиру, яка згодом стане Вашою, ніж за ту, яка так і залишиться чужий.

Взяття іпотеки в молодому віці добре ще тим, що у Вас є час виплатити її до старості, якщо плануєте виплачувати 10-20 років. Та й заробляти в молодості великі суми набагато простіше. У зрілому віці працювати на 2-х або 3-х роботах вже навіть може здатися неможливим. Та й краще заздалегідь забезпечити собі нормальне життя.

Купивши квартиру в іпотеку, Ви зможете без проблем робити в ній ремонт, тому що вона точно буде Вашою. Закуповувати меблі ту, яка підходить саме даній квартирі, а не ту, яку буде зручно транспортувати в будь-яке інше житло. Молодій родині часто доступні різного роду знижки і більш вдалі угоди з банком, що також приваблює взяти іпотеку зараз, а не через деякий час.

Однак є моменти, при яких взяття квартири в іпотеку є не найкращим варіантом - коли бюджет сім'ї ледве доходить до мінімуму. Краще добре харчуватися і оплачувати рахунки в час, ніж основну частину заробітної плати відносити в банк. Тому великий попит на іпотеку виникає у великих містах, де заробітні плати вищі, тим самим є можливість придбати житло (хай не таке елітне), однак те, яке буде по кишені.

З нестабільною зарплатою, без офіційного працевлаштування, також іпотека може бути не самим ідеальним рішенням, інакше можна багато грошей просто втратити, коли Ви в екстреній ситуації не зможете оплачувати кредит.

Загалом, випадки бувають різними, іноді варто брати іпотеку, іноді ні. Вам потрібно самостійно зважити вага «За» і «Проти», таким чином, рішення буде вірним.

Чи варто брати іпотеку в доларах, якщо ні, то тоді в якій валюті?
Вгадати, в якій валюті краще брати кредит дуже складно, ми б навіть сказали, що це не можливо. Ситуація може змінитися дуже швидко, як у негативну, так і в позитивну для Вас сторону. Крім того, враховуйте банківські умови, адже там теж не просто так різні процентні ставки встановлюють, вони не будуть працювати собі у збиток. Для цього проводяться спеціальні аудити, роблять прогнози, тим самим вираховуючи для себе найбільш вигідну угоду.

Якщо врахувати, що дану статтю будуть читати не один рік, то відомості можуть застаріти. Тому ми не можемо порадити щось конкретне. На наш погляд не варто особливо морочитися над валютою, ідеального варіанту не знайти.

Державна валюта більш зручний варіант тим, що з часом буде, відбувається інфляція, тим самим гроші будуть дешевшати. Однак процентна ставка буде більше. Можна звичайно взяти в доларах, але як показала практика 2009 року, він може в раз підскочити в 2 рази, що буде великим ударом по бюджету.

Вам стоїть не стільки думати над валютою, скільки над процентними ставками, пошукайте найвигідніші. Але не потрібно забувати про якість самого банку, чи немає у нього поганих відгуків і додаткових умов, які спливуть після взяття іпотеки.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить