Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як утеплити стіну зсередини

Як утеплити стіну зсередини
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як утеплити стіну зсередини

Чим утеплити стіни в квартирі

Для утеплення стін квартири зсередини найчастіше використовують такі матеріали: пінопласт, пінополістирол або мінеральну вату (мінвату). У свою чергу, ми рекомендуємо проводити утеплення пінополістиролом, так як це відмінний матеріал, що володіє найкращими теплоізоляційними властивостями, а крім того, він стійкий до вологи, що дуже добре для внутрішнього утеплювального матеріалу.

Для утеплення стін пінопластом або пінополістиролом зсередини, необхідно:

- Грунтовка (антигрибкова);

- Пінополістирол або пінопласт;

- Малярська сітка;

- Клеюча суміш на цементній основі;

- Фіксатори для листів утеплювача (грибки);

- Перфоратор і бур відповідного діаметру під дюбель грибка;

Як робити внутрішнє утеплення стін

Підготовка стіни

Насамперед нам необхідно повністю очистити поверхню стіни, яку будемо утеплювати: знімаємо старе шпалерне покриття або шар фарби, демонтуємо плінтус, а також ділянка підлогового покриття, щоб утеплювач був покладений безпосередньо на підлогу. Після всіх цих процедур на стіні може осісти пил, тому її краще помити злегка вологою ганчіркою. Якщо ж на стіні є цвіль або грибок, то їх необхідно «зняти» з поверхні стіни, для цього можливо знадобиться наждачний папір.

Отже, коли стіна підготовлена ​​їй треба дати висохнути. Після цього, стіну необхідно прогрунтувати грунтовкою глибокого проникнення, щоб виключити утворення грибка між стіною і утеплювачем. Наносити грунтовку на стіну можна як валиком, так і пензликом. Коли вся стіна оброблена грунтовкою, даємо їй висохнути. Слід врахувати, що при нанесенні грунтовки на стіну приміщення повинно добре провітрюватися, тому, для цього рекомендується відкрити вікно.

Укладання утеплювача

Наступний етап робіт - монтаж утеплювача. Процедури монтажу пінопласту і пінополістиролу однакові, тому описаний нижче спосіб підійде для укладання як одного, так і іншого утеплювача. Укладання утеплювача виробляємо знизу, від кута. Кріплення утеплювача здійснюємо наступним чином: у вертикальному положенні притискаємо перший лист утеплювача до утеплюваної і бічній стіні, потім робимо наскрізний отвір перфоратором в стіні, в зроблений отвір вбиваємо фіксуючий грибок, всередині якого знаходиться дюбель. Капелюшок грибка при цьому повинна бути щільно притиснутою до утеплювача і не повинна виступати за межі його поверхні. Таким же чином фіксуємо інші листи теплоізоляційного матеріалу таким же способом. Як правило, на один лист утеплювача необхідно 4-5 грибків. Укладання листів проводиться навряд. Коли ви дійдете до краю стіни, то можливо, що цілий лист утеплювача укласти не вийде, так як буде надто маленьке відстань між останнім листом утеплювача і кутовий стіною. Для цього заміряємо дана відстань і відміряє його на аркуші утеплювача, потім за допомогою будівельного ножа або ножівки розрізаємо його і фіксуємо до стіни.

Коли нижній ряд утеплювача покладений - переходимо до монтажу другого ряду. Укладання другого і наступних рядів утеплювача проводиться також впритул біля бокової стіни і до нижнього шару утеплювача. Врахуйте, що між листами утеплювача не повинно бути зазорів, необхідно щоб вони були щільно притиснуті один до одного. Що ще слід відзначити в процедурі укладання, так це укладку останнього ряду утеплювача. Напевно, для цього вам необхідно буде підганяти листи утеплювача під стелю, тому якщо залишиться мало місця, то укладання листів логічніше провести в горизонтальному положенні. Після монтажу утеплювача виробляємо обробку.

Оздоблення поверхні утеплювача

Наступний етап утеплення стін - оздоблення поверхні утеплювача. Оздоблення проводиться в три етапи: нанесення клейкої суміші, втоплення в неї малярської сітки та вирівнювання поверхні.

Чомусь застосуванням молярної сітки, коли виробляють утеплення стін своїми руками, часто нехтують. Може бути це пов'язано з бажанням зекономити, але ми рекомендуємо при обробці таки використовувати малярську сітку, так як це необхідно для того, щоб на поверхні оздоблювального шару не почали утворюватися тріщини, особливо в місцях стиків листів утеплювача, а також це забезпечить більш якісне зчеплення клейкої суміші з поверхнею утеплювача. Тому, радимо даною процедурою не нехтувати.

Як вже говорилося вище, обробку поверхні стіни виробляємо за допомогою клейкої суміші на цементній основі. Товщина шару, що наноситься повинна бути в кілька міліметрів. Наносимо шар суміші вертикально, так як укладання малярської сітки здійснюватиметься саме таким чином. Ширина шару, що наноситься повинна бути на 10 см менше ширини малярської сітки. Це необхідно для того, щоб наступний вертикальний ряд сітки заходив на попередній на 10 см. Після того, як був покладений перший ряд, приступаємо до другого і подальшим. Коли первинна обробка поверхні завершена і клей висох, то приступаємо до фінішної обробки.

Фінішна обробка

Для того, щоб поверхня стіни підготувати під поклейку шпалер або ж під фарбування, необхідно нанести на неї шар шпаклівки. Перед нанесенням шпаклівки поверхню стіни рекомендується покрити шаром грунтовки, щоб забезпечити хороше зчеплення клеїть цементної суміші та шпаклівки.

На цьому процедура утеплення стіни зсередини завершена.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить