Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Для чого необхідно виробляти утеплення стін

Для чого необхідно виробляти утеплення стін
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Для чого необхідно виробляти утеплення стін

Зараз досить часто більшість людей виробляють утеплення стін. Хтось вважає це ефективним і воно таким є, а хтось вважає простою тратою грошей, на увазі наявності фактів його неефективності.

Ефективність утеплення залежить від декількох факторів. Які це фактори? У першу чергу утеплення стін необхідно проводити в тих місцях, де воно дійсно необхідно, інакше кажучи, якщо стіни вашого будинку спочатку відмінно зберігали тепло, то ефект від утеплення ви навряд чи відчуєте. Другий фактор, який необхідно враховувати - правильна технологія утеплення, тобто, якщо стіни вашого житла потребували утепленні, а утеплення було вироблено з допущенням помилок, то також позитивного ефекту може не бути. Який з цього можна зробити висновок? - Утеплення стін необхідно проводити тоді, коли в цьому є необхідність і достатня кількість пізнань в даній області.

Досить-таки частою помилкою багатьох людей є те, що вони зосереджують усі зусилля на опаленні житла, але не на збереженні даного тепла - а ось це і є неправильним. Встановлено, що «холодні стіни» віднімають до 30% квартирного тепла, а стало бути, рівно на стільки зросте показник тепла в квартирі при утепленні стін. У утепленні квартири позитивну динаміку дасть заміна старих вікон та утеплення балкона. Завдяки цьому ви зможете в значній мірі заощадити кошти на витратах за світло і газ, особливо якщо ви використовуєте індивідуальні джерела опалення.

Провести утеплення стін рекомендується також у тих випадках, коли вони сиреют і на них утворюється грибок, або ж коли стіна наскрізь промерзає. Інших шляхів вирішення даних проблем просто немає.

Яке утеплення робити: зовнішнє або внутрішнє

Якщо ж ви прийняли рішення провести утеплення стін, то напевно запитаєте - де утеплювати стіни: зсередини або зовні. Найкращим варіантом утеплення стін є зовнішнє утеплення, так як при ньому буде утеплена сама стіна, а не її внутрішня частина, яка знаходиться в квартирі. Крім того, виробляючи зовнішнє утеплення стін ви не забираєте корисну площу кімнати, як це буде при внутрішньому утепленні. Якщо ж з якихось причин ви не можете справити зовнішнього утеплення стін, то в такому випадку, єдиним варіантом є внутрішнє утеплення стін. Такими причинами можуть бути близьке розташування двох будинків, де немає можливості дістатися до стіни, або ж проживання на верхніх поверхах, де самостійний утеплення стін неможливо без застосування спеціальних підходів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить