Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як правильно прокласти проводку

Як правильно прокласти проводку
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Як правильно прокласти проводку


Монтаж нової проводки проводиться таким чином: на стіні виробляємо розмітку, де проходитиме нова проводка. Після цього, за допомогою болгарки і перфоратора робимо штроби - найкращий спосіб для стін панельного будинку. Проводку рекомендуємо укладати в гофру, так як це додаткова безпека, і наступного разу її заміна не буде настільки складною, тому що новий кабель можна буде провести шляхом витягування старого.

Коли штроби для кабелю пророблені, в першу чергу проводимо кабель від лічильника до розподільних коробок. Розміщуємо кабель в гофру і укладаємо його в дані штроби, фіксуючи до стіни алебастром, через кожні 1-1,5 м. Далі, від розподільних коробок прокладаємо кабель (також у гофре) до розеток, вимикачів і освітлювальних приладів. Відпустка кабелю для розетки і для вимикача повинен бути не менше 15 см. Наступний етап робіт - з'єднання розгалужень кабелю з магістральним в розподільних коробках. Хочемо звернути вашу увагу, що з'єднання кабелю проводиться за допомогою спеціального клемника, а не за допомогою скруток. Таке з'єднання буде більш якісним і безпечним. Коли всі роботи в розподільних коробках зроблені - переходимо до квартирного введенню електроживлення.
Кінцевим етапом робіт є підключення квартирної розводки до лічильника. Якщо у вас старий лічильник і старі автомати - їх краще замінити. Ідеальний варіант - запросити електриків, щоб вони провели новий кабель від розподільного щитка під'їзду до вас у лічильник, а також замінили сам лічильник. Встановити лічильник рекомендуємо в спеціальний металевий щиток, куди також встановлюються електричні автомати. Що стосується автоматів, то рекомендуємо встановити двофазний. Скільки ампер повинно бути в автоматі - визначайте виходячи з того, яка техніка буде у вас працювати одночасно. Споживані потужності цих пристроїв складаються і діляться на 220, таким чином, отримуємо ампераж автомата. Після того як всі роботи з прокладанням нового кабелю в квартиру, заміною лічильника (опломбування) і установкою автомата - завершені, в саму останню чергу підключаємо до автомата квартирну розводку і потім включаємо автомати. Якщо автомат не вибило - значить все підключено правильно, перевіряємо всі розетки і вимикачі на працездатність.
Матеріали, які потрібні для заміни проводки в квартирі:

- Кабель;

- Розетки і вимикачі (рамки);

- Коробки під розетки;

- Розподільні коробки;

- Гофра;

- Клемники;

- Електричний автомат.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить