Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як демонтувати стару проводку

Як демонтувати стару проводку
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як демонтувати стару проводку

Отже, коли ви знаєте де і яка розетка у вас повинна бути за планом, приступаємо до демонтажу старої проводки. Процедура демонтажу цілком залежить від того, як була покладена стара проводка: покладена в спеціальні канали всередині стіни або вмурована у стіну, але про все це по порядку.
Перед проведенням усіх електромонтажних та демонтажних робіт необхідно від'єднати всю квартирну проводку йде від лічильника, а від лічильника безпосередньо живити подовжувач для тимчасового електроживлення.
Якщо проводка була покладена в канали, то її демонтаж і монтаж нової проводиться одночасно. Тобто, до одного кінця старого кабелю ми намотуємо новий, і витягуємо другий кінець старої проводки - таким чином вам непотрібно буде бити стіни для демонтажу старої проводки і зазнавати труднощів з прокладанням нової. Але якщо план нової проводки не співпадатиме з планом прокладки існуючої, то в стінах потрібно буде пробивати штроби.
У тому випадку, коли ваша квартирна проводка була вмурована у стіну, то в першу чергу потрібно визначити де вона прокладена, а тільки потім проводити її демонтаж і прокладку нової. Знайти проводку в стіні можна і візуально, побачивши на поверхні стіни забиті штроби, або ж скориставшись спеціальним приладом.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить