Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Для чого необхідно міняти проводку

Для чого необхідно міняти проводку
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Для чого необхідно міняти проводку

Деяких цікавить питання, навіщо потрібно міняти проводку, якщо стара цілком нормально працює. Для того, щоб відповісти на це запитання, достатньо навести аналогічний приклад з водопровідними трубами. Металеві труби часто замінюють пластиковими, бо вони набагато надійніше і довговічніше, а до того ж, вони не забиваються оскалом, який виникає в металевих трубах, а стало бути, пропускна здатність пластикових труб і напір у них буде завжди хорошим. Те ж саме, за великим рахунком, стосується і електричної проводки.
По-перше, сама по собі проводка в будинках, які були побудовані в минулому столітті, не розрахована на те, як ми її експлуатуємо зараз. При проектуванні будинків і квартир інженери-електрики не знали, що в кожній квартирі через кілька років, крім холодильника, телевізора, пральної машини і лампочок, буде ще: комп'ютер, кондиціонер, потужний електрочайник, праска і інша електротехніка. Виходить, що пропускна здатність старої проводки нижче, споживаної потужності всіх наших електроприладів.
По-друге, крім невідповідності пропускної спроможності проводки, в більшості будинків старої споруди вона була алюмінієвої, а алюміній - не найкращий матеріал для цього, маючи в собі велику кількість недоліків. Крім того, термін служби алюмінієвої проводки - 30 років, але замінити її варто навіть не чекаючи цього терміну, щоб забезпечити подачу стабільного напруги в квартирі і продовжити термін служби електроприладів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить