Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Яку кавоварку краще вибрати

Яку кавоварку краще вибрати
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Яку кавоварку краще вибрати

Кавоварка «Французький прес»

Дана модель кавоварки дуже компактна і зручна, вона складається з дуже зносостійкого і зберігає тепло циліндра, виготовленого з тонкого скла. Також у ній є фільтр і поршень, нижня частина з'єднується зі спеціальним металевим фільтром у вигляді сіточки, а верхня проходить крізь кришку. Кава готується дуже швидко без зайвих дій, в кавоварку додають мелений порошок напою, наливається окріп, а потім напій настоюється близько п'яти хвилин. Час можна збільшити в залежності від ваших смакових уподобань. Далі поршень поступово спускають вниз, щоб провести фільтрацію кави. Відфільтроване кави залишається на дні.

Головна перевага «французького преса» в тому, що непотрібно підключення до електромережі. Можна заощадити на електроенергії, оскільки розігрівають окріп в чайнику. До того ж гріти воду можна де завгодно, навіть у подорожі і поході, що дозволяє використовувати кавоварку практично в будь-якому місці. Вона займає мало місця і важить всього лише 300 грамів.

Фільтраційна кавоварка

Хтось називає її крапельної через принципу роботи. Вона має нагрівальний контур, через який проходить холодна вода і досягає потрібної температури - 90 градусів за Цельсієм. Поступово краплі води стікають у фільтр, в якому знаходяться мелені зерна. Поступово зерна «віддають» свій аромат воді, яка накопичується в посудині. Це допомагає отримати по-справжньому смачний і насичений кави. Дуже часто дану систему приготування називають американською.

Кавоварка "Еспрессо"

Дані моделі готують каву за допомогою високого тиску пари, і для приготування напою потрібен спеціальний помел кави «Еспресо». Це досить великий помел, який попередньо обсмажують, використовуючи спеціальну технологію. З її допомогою можна варити капучіно, зберігаючи молочну пінку. Щоб провести збивання молока, потрібно активувати режим роботи під назвою «пар». Далі трубочку від кавоварки опускають в ємність з молоком, і воно піддається високому тиску пари, утворюючи пінку над кави.

Вартість даної кавоварки залежить від потужності, найчастіше сила тиску становить 15 бар. Також потрібно враховувати можливі додаткові функції. Нерідко їх постачають піддоном для захисту від витоків, а також кнопками запуску і зупинки, щоб вчасно вимкнути кавоварку. Деякі моделі мають подвійне сопло, щоб швидше наливати кави в два кухлі одночасно. На жаль, дешеві кавоварки наливають напій нерівномірно, в одну кружку він наливається швидше, ніж в іншу. Тому для того, щоб використовувати цю функцію, потрібно купувати дорогу і якісну модель.


 

You have no rights to post comments