Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як почистити праску всередині

Як почистити праску всередині
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як почистити праску всередині

Практично ніхто не читає інструкцію з експлуатації від виробника, і дуже даремно, бо там написано про те, що не можна використовувати брудну воду з крана. Будь праска розрахований на певний тип води, найчастіше використовують дистильовану воду. Вона позбавлена ​​всіх домішок, які провокують утворення накипу та іржі.
Стандартна вода з водопроводу призводить праска в непридатність, з'являється накип, блокуюча парові канали, тому на одязі залишаються розводи та плями. Правда, є дуже дорогі праски, оснащені системою самостійної очищення, тому накип не утворюється ні в якому разі. Але не рекомендується використання дистильованої води, так як праска швидко зламається. Якщо ваш праска не має систему самостійної очищення, потрібно регулярно проводити очищення вручну, нижче ми опишемо кілька способів.

Якщо праска має самостійно очищення, потрібно заливати в контейнер багато води, а потім виставляти найвищу температуру і включати праска. Надалі він відключиться без вашого втручання, знову увімкніть його, але змініть воду. Далі підготуйте ємність, в якій збирається рідина, і встановіть режим самоочищення.

Закип'ятіть воду і додайте порошок лимонної кислоти, далі додайте отриманий розчин в прилад і увімкніть його на самій високій температурі. Після нагрівання потрібно запустити випуск пари, саме він очистить забруднені канали. Наприкінці вилийте з приладу залишився розчин.

Знову додайте в окріп лимонну кислоту, але також додайте засіб від накипу. Далі в тазик налийте розчин і поставте праску так, щоб його підошва була покрита водою. Утримуйте праска близько двох годин в розчині, щоб підошва повністю очистилася.

Якщо ви помітили іржаві розлучення на покритті праски, потрібно провести внутрішню очистку. Додайте Антинакипин в праску, як правило, його заливають у контейнер для води. Нагрійте праску до максимуму і потім вимкніть, нехай він настоїться 30 хвилин. Потім вилийте весь бруд з праски і прополощіть його чистою водою.

Дуже простий, але дорогий спосіб - використання кошти Сіліт. Переверніть праску підошвою вгору і налийте засіб у парові отвори, через 15 хвилин бруд почне витікати з отворів. Протріть підошву чистою губкою. Пам'ятайте, що потрібно використовувати рукавички, інакше є ймовірність пошкодити шкіру рук.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить