Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як почистити праску зовні

Як почистити праску зовні
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як почистити праску зовні

Очистити праску так само просто, як і інші прилади. Нижче ми наведемо найефективніші способи очищення.

- Існує спеціальний олівець, призначений для швидкого очищення праски. Ви можете очистити підошву від утвореного нагару, що дуже зручно. Варто олівець дешево, і продається у всіх господарських магазинах. Нагрійте праску, а потім натріть підошву за допомогою олівця і чекайте, поки нагар не почне відходити від підошви. Далі скористайтеся ганчіркою, і зніміть весь нагар з підошви (ганчірка повинна бути сухою). Потім очистіть праска вологою ганчіркою, щоб вся хімія зникла з підошви. Пам'ятайте, що очищати праска краще на балконі, тому що з'являється жахливий запах при зіткненні праски і олівця, все це через випарів нашатирю. Обов'язково вимийте руки після очищення, краще надіньте рукавички, щоб не травмувати руки.

- Для очищення можна використовувати старовинні методи, наприклад, ви, можете насипати дрібну сіль на газету, а потім погладити її праскою. Бажано натискати на сіль якомога сильніше, щоб вона вилазила з боків праски. Як тільки сіль почне темніти - праска очиститься, так як забруднення залишиться на ній. Якщо ви не досягли позитивного результату, можна повторити процедуру. Потім скористайтеся мокрою ганчіркою для очищення підошви, а потім протріть підошву ще раз, але сухою ганчіркою.

- Можна легко очистити праску содою, просто розведіть її в миючому засобі, щоб була консистенція кашки. Далі візьміть губку і нанесіть сіль на підошву. Жорстко натріть підошву з усієї сили, щоб бруд відійшла. Після цього потрібно, щоб хімія вбралася в покриття праски, залиште його на деякий час. Потім отмойте праска водою і висушіть ганчіркою. Ні в якому разі не нагрівайте праску до процедури.

- Можна скористатися оцтом, але бажано на балконі або в гаражі. Скористайтеся старим рушником, намочіть його оцтом, а потім з усієї сили тріть підошву. Як правило, з другого разу можна повністю очистити праску. Так як оцет швидко вивітрюється, потрібно мочити ганчірку частіше. Далі нагрійте праску і погладьте непотрібну річ, щоб підошва остаточно очистилася.

- При іржі на поверхні праски потрібно зрозуміти, що з'явилася вона через використання брудної і холодної води з крана. Купуйте дистильовану воду, коштує вона дуже дешево, зате зберігає праска в цілості й схоронності. Якщо накип утворилася всередині праски, потрібно залити антинакипін, а потім нагріти праску. Далі, коли накип ослабне, залийте чисту воду і прополощіть праска. Після цього праска повністю очиститься від накипу.

- Дуже високою популярністю користується Сіліт, хоча це дороге засіб, воно швидко очищає праску. Переверніть праску і залийте засіб всередину отворів, а потім через кілька хвилин ви побачите, як бруд поступово випливає з підошви. Витріть підошву губкою, щоб зібрати бруд, а потім очистіть праска теплою водою і протріть ганчіркою.


 

You have no rights to post comments