Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як навчитися малювати олівцем дракона

Як навчитися малювати олівцем дракона
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як навчитися малювати олівцем дракона

Спочатку потрібно намалювати дві окружності і один овал з правого боку аркуша. Далі проведіть дві округлі лінії, які з'єднають всі фігури. Овали і кола зображують тулуб і голову майбутнього дракона. Потім намалюйте шию, для цього проведіть з'єднання овалу і верхньої окружності за допомогою вигнутих ліній.

Потім можна приступити до зображення хвоста, це теж робиться за допомогою овалів. Ви побачите, що дракон нагадує гусеницю, у якої ланки стає все менше і менше до кінця. З'єднайте кожна ланка легкими лініями знизу і зверху, це буде хвостом дракона, причому ви самі вибираєте, довгим він буде або коротким.

Візьміть ластик і відшліфуйте малюнок, щоб не було зайвих ліній, що псують загальне враження. Намалюйте задні лапи, розташовуються лапи з боків від черевця вашого дракона. Далі за тим же принципом покажіть передні лапи, можете зробити задні лапи масивніше передніх. Пам'ятайте, що якщо ви малюєте дракона в профіль, одна з лап повинна бути прихована, але вона видимою під черевцем. Далі покажіть гострі і страшні кігті дракона, зрозуміло, хвіст теж повинен мати страшний наконечник, наприклад, у вигляді стрілки, покритої вогнем.

Потім потрібно намалювати брови, очі й ніздрі, вони повинні бути круглими. За допомогою нахилу брів ви можете додати йому особливий характер, якщо брови намальовані дугою і опускаються вниз з боків з зовнішнього боку - це відображає доброту дракона, різкі брови, підняті вгору під кутом, показують агресивний настрій істоти. Намалюйте великі крила драконові, можна зробити їх гострими або тупими, залежно від уподобань. Потім намалюйте шипи на його спині, покажіть оскал з гострими зубами або залиште рот закритим, якщо дракон добрий.


 

You have no rights to post comments