Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як навчитися малювати олівцем тварин

Як навчитися малювати олівцем тварин
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Як навчитися малювати олівцем тварин

Для початку подивіться на тварину, ви повинні запам'ятати основні обриси, щоб передати через малюнок його характер, загальний емоційний стан і так далі. Звичайно, це рівень професіоналів, але все ж - чим складніше завдання перед вами, тим краще результат, у малюнка повинна бути якась особливість. Після того, як ви візьмете папір, потрібно зобразити частини тварини відмітками в певній частині аркуша. Намалюйте великі овали, які показуватимуть тулуб і голову, розрахуйте місце, яке займе малюнок на папері. Довгі овали повинні відображати положення вух, лап і хвоста. Як бачите, спочатку потрібно показати приблизну схему малюнка, і чим вона якісніша, тим красивіше вийде малюнок. Схема відображає ширину і довжину зображення.

Далі потрібно промальовувати всі частини тіла тварини, ще раз подивіться на тварину, а потім покажіть лінії, за якими ви намалюєте частини тіла. Потім, коли ви зобразили всі частини тіла, потрібно з'єднати їх загальною лінією. Чи не зображайте різких кутів, потрібно щоб тварина виглядало природно, лінії повинні бути м'якими і плавними. Зараз можна позбутися від додаткових ліній і ластиком стерти схему, а також висловити дрібні деталі. Можливо, за допомогою фону ви додасте певний характер малюнку і виділіть тварину на тлі природи.
Потім ви можете ускладнити завдання і намалювати кілька тварин, потім додати фон, пограти з тінями і освітленням і так далі. Практикуйтеся щодня і у вас обов'язково все вийде.


 

You have no rights to post comments