Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як навчитися малювати графіті олівцем

Як навчитися малювати графіті олівцем
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Як навчитися малювати графіті олівцем

Чомусь останнім часом людей, які малюють графіті, стає все менше і менше. Багато хто сприймає дане мистецтво як вандалізм, і навіть кримінал, хоча це в першу чергу мистецтво, яке приносить задоволення людям. Насправді почалося все з настінних малюнків, коли люди висловлювали свої почуття і емоції через зображення, те ж саме графіті, яке робить стіни старих будинків набагато красивішим та привабливішим. Перш ніж освоювати дане мистецтво, потрібно навчитися малювати на звичайному папері. Візьміть кілька шаблонів і спробуйте змалювати їх, щоб провести первинну «набивання» руки.

1. Починайте малювати графіті олівцем, це набагато зручніше, ніж ручкою. Звідки взяти ідею для початку малювання? Все просто - ознайомтеся із зображеннями на стінах у вашому місті, ви побачите, що дуже багато красивих графіті. Як правило, не буває чогось середнього, або графіті дуже гарне й оригінальне, або ні. Краще подивитися зображення найвідоміших людей в цій області, спробуйте змалювати їх графіті за допомогою кольорових олівців.

2. Запасіться кольоровими олівцями, маркерами, папером, простим олівцем, ручкою, ластиком і так далі, все це стане в нагоді під час навчання.

3. Пам'ятайте, що кожен вуличний художник залишає своє прізвисько на стіні, тому ви повинні придумати собі псевдонім, а потім придумати те, як він буде зображений на стіні або папері.

4. Ви можете намалювати перший графіті після того, як освоїте малювання хоча б одного зображення. Можете поцупити ідею в іншої людини, це нормально, якщо ви малюєте на невідомих стінах і просто практикуєтеся. У будь-якому випадку розвивайте творчість і складайте власні графіті.

5. Міняйте товщину ліній під час малювання, наближайте і віддаляйте балончик, контролюйте силу тиску і так далі.

6. Спочатку потрібно малювати графіті з круглими лініями, так як зображення з кутами набагато складніше в малюванні.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить