Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як навчитися малювати портрети олівцем

Як навчитися малювати портрети олівцем
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як навчитися малювати портрети олівцем

Що потрібно для початку навчання?

- Якісна папір;

- Прості олівці (жорсткі, м'які, тонкі, товсті і так далі);

- Ластик;

- Паперові розтушовування.

Без допомоги лінійок почніть малювати лінійний контур, для цього знадобиться добре наточеними твердий олівець, якщо намалювали зайві лінії, зітріть їх гумкою. Далі займіться нанесенням штрихів, для цього потрібен м'який механічний олівець, що має товщину близько 0.4 міліметрів. За допомогою штрихів маркують затемнення волосся, також демонструють напрямок росту волосся. Зверніть увагу на те, як лежать волосся, від цього залежить загальний вигляд людини. Малюйте повільно і акуратно, ви повинні «набивати» руку і освоювати руху, щоб надалі робити все це автоматично. Поступово починайте робити лінії довше, щоб утворився певний стиль зачіски.

Далі потрібно змінити стиль зачіски, займіться розподілом відблисків, затемненням ділянок, щоб волосся були схожі на справжні. Ви можете повернути папір, щоб зручніше штрихувати. Дістаньте растушевку і відзначте лінії росту волосся, щоб вони були видимими. Але пам'ятайте, що якщо штрихи будуть перетинатися, загальне враження від малюнка сильно зіпсується. Ластик злегка загострите, а потім відзначте лінії, де розташовуються відблиски.
Скористайтеся м'яким олівцем для виділення темних ділянок, потрібно відзначити деякі волоски, щоб надати певний характер людині. Після завершення ви можете приступити до промальовування очей. По-перше, намалюйте райдужку і вії, а друге, не помиліться з розміром очей, від них залежатиме обсяг обличчя і загальна міміка. Потім можете надати обличчю обсяг за допомогою розтушовування, але тіні і світло потрібно накладати дуже уважно.

Зараз можна зобразити тон шкіри - Штрихи шкіру слабкими рухами, в одних місцях робіть затемнення, в інших освітлювання. Не приступайте до штриховке губ, ще занадто рано. Коли ви відзначите обсяг особи і закінчите растушевку, можете відзначити лінію губ і додати їм об'єм. Намалюйте кожну складочку, щоб губи були схожі на справжні. Після цього можна намалювати фон, шию, одяг і так далі. Завершальний етап залежить від ваших задумів, наприклад, фон можна не писати, якщо він не був передбачений.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить