Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як навчитися малювати олівцем аніме

Як навчитися малювати олівцем аніме
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як навчитися малювати олівцем аніме

Люди щодня дивляться японські мультики, звичайно, не все, тому що смаки у всіх різні. Але любителі аніме дуже сильно хочуть навчитися малювати щось схоже, у них є багато планів і задумів, і вони говорять одне і те ж: «Якби я вмів малювати, я б намалював свого улюбленого героя». Багато хто намагається малювати персонажів з аніме під час навчання в школі, зошити «анимешников» змальовані уривками з мультфільмів, але якість малюнків залишає бажати кращого.

Саме знамениті персонажі привертають увагу любителів японських мультиків, їх малюють найчастіше, тому ви можете знайти приблизний план малювання обличчя, тіла, мімічних зморшок і так далі. Намалювати персонажа з аніме досить просто, набагато простіше, ніж живої людини, але, як і в будь-якому іншому справі - потрібен досвід і здібності. Найпростіший спосіб навчитися складати план, а потім малювати персонажа - переглядати мультики щодня і читати форуми з «аніме». На форумах можна помітити, що найчастіше змальовують персонажів з «Наруто», таким чином, можна освоїти базові елементи малюнка і зрозуміти, як починати малювати. Зрозуміло, набагато складніше малювати героя з чистого аркуша, все-таки доводиться розвивати свою фотографічну пам'ять, і згадувати міміку персонажа і риси обличчя.

Якщо щоденна практика і малювання ситуацій з мультфільмів не приносять результату - зверніться до художньої школи, саме там вас будуть навчати індивідуально. Скажіть викладачеві, що ви прийшли лише з однією метою - навчитися малювати улюблених героїв з аніме, і він складе для вас індивідуальний план навчання. Ви будете освоювати базові елементи малювання олівцем спільно з малюванням «анімешних» персонажів, наприклад, після занять, коли у викладача залишається трохи вільного часу. Учитель обов'язково розповість про візуальне представлення руху на зображенні, пропорції людського тіла, малювання фігури і тривимірного зображення. Але ви повинні запам'ятати найголовніше - успіх навчання залежить від вас, чим сильніше ви хочете навчитися, тим більше шансів на успіх.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить