Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Практичні поради щодо вибору фену для волосся

Практичні поради щодо вибору фену для волосся
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Практичні поради щодо вибору фену для волосся

Перше, на що потрібно звернути увагу - потужність. Фени мають потужність 1600-1800 Вт, це дуже зручно, тому що можна швидко висушити волосся. Але врахуйте, що якщо у вас дуже довге волосся, сушити їх потрібно набагато довше, тому вибирайте модель із зниженою потужністю, інакше можна висушити волосся і шкіру голови.

Щоб комфортно сушити волосся, потрібно вибирати фен з невеликою вагою. Справа в тому, що важкий фен незручно направляти в потрібне місце, тримати в руках його важко, тому ви будете втомлюватися і періодично відпочивати, тому якість зачіски буде низьким, а тривалість сушіння зросте вдвічі. Вибирайте легку і компактну модель, це набагато краще.

Подивіться на кількість насадок, звичайно, вузька насадка концентратор є у будь фена. Вона призначена для направлення гарячого струменя повітря в певну пасмо волосся. Також вам знадобиться кругла щітка, щоб провести укладання і випрямити волосся. Якщо вас цікавить збільшення обсягу - купуйте дифузор, він швидко сушить волосся і збільшує об'єм. Дифузор ідеально підходить для прямих і тонкого волосся. Ідеальний дифузор з видовженими «пальчиками», якщо ваше волосся мають середню довжину. Ні в якому разі не купуйте дифузор, якщо у вас пишні і хвилясте волосся, дані насадки не підійдуть.

Зараз у фенах встановлюють функцію подачі охолодженого повітря, вона потрібна для того, щоб утримувати пасмо в потрібному місці після укладання. Говорячи простіше - функція потрібна для ефективної укладання волосся. Також є функція, яка додає в повітря іони, що мають негативний заряд. Під час сушіння іони впливають на заряджені частинки вологих волосся, тому вода швидко випаровується. Іонізація потрібна для тих дівчат, які мають слабкі або сухе волосся, так як вологість волосся безпечно зникає, до того ж відбувається пригладжування лусочок волосся і нейтралізація статичної електрики.

Вибирайте фени зі спеціальним фільтром, що оберігає його від волосся і пилу, які можуть потрапити всередину. Будь фен засмічується з часом, що призводить до поломки внутрішнього механізму, але фільтр дуже сильно збільшує термін експлуатації.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить