Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вибрати фен для волосся з вигляду

Як вибрати фен для волосся з вигляду
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вибрати фен для волосся з вигляду

Є кілька основних видів фенів, наприклад, фени з вузькою насадкою, які називають концентраторами. Наступний вид - стайлери, які оснащені декількома насадками з різною шириною і формою, їх використовують для укладання волосся. Фени дифузори оснащені спеціальними "пальчиками", які розсіюють повітряний потік. Нижче відгуки всіх видах ми розповімо докладніше.

Концентратори

Дані моделі мають насадку у вигляді вузької щілини, напевно у вас вже є такий фен або ви зустрічали його у своєму житті. Це дуже поширена і популярна модель, яка дуже універсальна і багатофункціональна. Ви можете укладати і сушити волосся концентратором, але і це не головна перевага - вартість концентратора досить низька, і займає він дуже мало місця, що дуже привабливо. Зовні він нагадує класичний фен, що має щелевидную насадку. Фен має потужність близько 1600-2000 Вт, але потужність його головний недолік. Справа в тому, що він концентрує пряму повітряну струмінь з дуже високою температурою, тому можна пошкодити волосся. Якщо ви будете укладати або сушити волосся неуважно, їх можна пересушити, тому потрібно підбирати особливий догляд за волоссям при використанні концентратора. Основні переваги моделі:

- Невелика вага і розмір у порівнянні з іншими моделями;

- Багатофункціональність - ви можете укладати і сушити волосся, можна укладати волосся струменем повітря, гребінцем, сушити кучеряве волосся і так далі;

- Через те, що струмінь повітря дуже вузька, ви можете сушити локони і окремі пасма.

Стайлер

Всі стайлери оснащені насадкою у вигляді щітки, до того ж в комплекті ви знайдете інші насадки, які призначені для різних цілей, наприклад, для випрямлення волосся або збільшення об'єму волосся. За допомогою даної моделі можна завивати дрібні і великі локони. Потужність у стайлери досить низька, але це пов'язано з тим, що через щільного прилягання до волосся є шанси травмувати коріння. Якщо температура повітря буде вище - ви обпалите не тільки волосся, але і шкіру голови. Використовують стайлер для збільшення обсягу, укладання і так далі, тому що вони в будь-якому випадку дають позитивний результат, якщо слідувати інструкції виробника.

Насадки стайлера призначені для певних цілей і не є універсальними, але в цьому є і плюси і мінуси. Вам доведеться купити багато насадок, щоб повноцінно використовувати функції фена. Також фен не рекомендований тим, хто не вміє доглядати за волоссям, його використовують у салонах краси професійні стилісти.

Дифузори

Колись давним-давно ви могли побачити рекламу фена, який оснащений безліччю «пальчиків», і тому може впоратися з будь-якими завданнями. Звичайно, дані моделі дуже привабливі через пальчиків, адже повітря добре розсіюється і проходить до коренів волосся. Але на цьому його перевага над іншими моделями закінчується, ніякого об'єму ви не отримаєте, а укласти неслухняне волосся не зможете. Ця модель підходить людям з чутливими волоссям, які неможливо сушити концентраторами. Модель підходить дівчатам, які роблять хімічну завивку, так як інші фени можуть збільшити ламкість волосся.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить