Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Імбир: протипоказання

Імбир: протипоказання
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Імбир: протипоказання

Через те, що імбир надає потужний вплив на всі системи організму, вживати його потрібно гранично акуратно. Наприклад, може статися загострення якого-небудь захворювання, якщо додавати занадто багато імбиру. Тому бажано пройти медичне обстеження або хоча б поговорити з лікарем, перед тим, як почати вживати імбирний чай або додавати спецію в їжу. Шанси отримати побічний ефект від імбиру - 50%, їли ви ніколи не вживали його - не ризикуйте.

Не можна пити чай з імбиром, якщо у вас є серйозні захворювання шлунково-кишкового тракту. Якщо лікар призначив вам медичні препарати - не пийте імбир без консультації, тому що він підсилює дію препаратів. Імбир агресивно впливає на слизову поверхню шлунка, тому якщо у вас є гострий гастрит, виразка шлунка, або шлунковий сік занадто кислий - імбир посилить дані дефекти. Не можна вживати імбир при виразці дванадцятипалої кишки і шлунка. Якщо є які-небудь пухлини в ШКТ або вони тільки почали розвиватися - не вживайте імбир, так як зігріваючий ефект прискорює розвиток пухлин, наприклад, поліпів. Виразки збільшаться в розмірах і почнуть кровоточити сильніше, якщо вживати імбир у великих кількостях без консультації з лікарем.

При гепатиті або цирозі печінки не можна вживати імбир, це прискорює виділення секрету печінки, і якщо клітини вражені - вони починають відмирати. Якщо є камені в жовчних шляхах, ви повинні бути акуратніше, камінь може подрібнити, і осколки пройдуть по жовчних шляхах, що може призвести до смерті в самому гіршому випадку, якщо вчасно не провести операцію.

Не рекомендовано прийом імбиру при геморої, тим більше, якщо спостерігається кровотеча. Якщо в організмі є невеликі кровотечі, не можна пити імбир, оскільки він лише підсилює кровотік, і відповідно, кровотеча. Не пийте імбирний чай, якщо у вас підвищений тиск, ви пережили інсульт або інфаркт, якщо у вас неодноразово спостерігалися подібні стани.

Вагітні та жінки повинні бути гранично акуратні з даної спецією. Імбир нейтралізує симптоми токсикозу, але через шансів на збільшення тиску можна отримати побічну дію. Якщо ви годуєте дитину грудьми врахуйте, що частина імбиру потрапляє в молоко, тому дитина буде збудливим і довго не зможе заснути.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить