Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Корисні властивості зеленого чаю

Корисні властивості зеленого чаю
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Корисні властивості зеленого чаю

Чай зміцнює імунну систему, відновлює роботу судин головного мозку, покращує серцеву діяльність, позбавляє від страхів і нервового напруження, збільшує кількість сексуальної енергії і створює баланс у всіх системах організму. Також можна схуднути, якщо пити щодня міцний зелений чай, так як він має сечогінну дію. Але поки що лише одна властивість зеленого чаю не вивчено до кінця - боротьба із злоякісними пухлинами, звичайно, чай допомагає навіть при ракових захворюваннях, але дослідження досі не можуть зрозуміти, яким чином це відбувається.

Швидше за все, це пов'язано з очищенням крові від бактерій і зміцненням імунної системи. Зелений чай знижує рівень радіації в крові, це було доведено після того, як провели обстеження мешканців Хіросіми. Їх здоров'я було в нормі, причому саме через те, що вони регулярно вживали зелений чай. Це також пов'язано з виведенням з організму стронцію-90, але якщо він відклався в кістках - ні про яку очищенні не може бути й мови. Люди повинні вживати зелений чай хоча б тому, що багато часу проводять перед комп'ютером і телевізором, чай знизить вплив випромінювання на організм.

Зелений чай використовують для посилення почуття духовності, це підтверджується тим, що зелений чай вживають у японській і китайській чайній церемонії. Завдяки чаю люди можуть повністю сконцентруватися і розслабитися, це сприяє поліпшенню ментальної концентрації і появи нових ідей і цілей. Багато хто відзначає, що після вживання чаю з'являються нові думки в голові, знаходиться вирішення тієї чи іншої проблеми і так далі. Дуже радує той факт, що чай не містить шкідливих для психіки речовин, тому може бути використаний як стимулятора психіки без найменшого побоювання. Провідність нервової системи, реакція, зір, пам'ять і концентрація на творчій діяльності поліпшуються, коли людина щодня п'є зелений чай. Багато говорять про те, що депресія швидко проходить після прийому зеленого чаю, можливо, це пов'язано з очищенням організму від токсичних речовин, хоча інші люди вважають, що чай заряджає особливою позитивною енергією, яка очищає енергетичні канали.

Також не варто забувати, що за кухликом зеленого чаю можна чудово провести час і поговорити по душах. Ви можете дізнатися щось нове про своїх друзів, але потрібно пити саме якісний чай і обов'язково свіжий. Звичайно, на упаковці вказано термін придатності, приблизно від одного до трьох років. Але свіжий чай набагато смачніше того, який зберігався 3 роки. Перед покупкою прочитайте дату виготовлення, також потрібно ознайомитися зі складом чаю, нерідко додають штучні інгредієнти, поліпшують смак чаю. Можливо, дані речовини додали для того, щоб чай довше зберігався, але це консерванти, які шкідливі для здоров'я і погіршують якість чаю. Але виробник спеціально може додати в чай ​​шматочки фруктів, жасмин, лимон, хризантему і гібіскус, щоб збити покупців з пантелику і перевести увагу з консервантів на додаткові інгредієнти. Добавки цілком можуть бути штучними замінниками фруктів, тому потрібно купувати саме чистий зелений чай.

У нашій країні зелений чай був популярнішим, ніж у Європі, так як його завезли ще до 19 століття. Далі всі жителі Росії почали пити чорний чай, який теж дуже смачний, але далеко не такий корисний. Це пов'язано з тим, що чорний чай проходить додаткову обробку. Саме через звичку до чорного чаю люди заварюють неправильно зелений чай. Не можна заварювати його окропом у величезному чайничку, а потім додавати цукор - це знижує корисні якості зеленого чаю. Потрібно використовувати досить теплу воду, але не окріп, і давати чаю настоюватися хоча б півгодини, щоб відчути його природний смак. Тільки правильно заварений зелений чай має корисні властивості, але якщо ви не хочете витрачати час на заварювання - купіть капсули із зеленим чаєм в аптеці, вони теж володіють всіма корисними властивостями, правда, справжнім смаком зеленого чаю ви насолодитися не зможете.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить