Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи корисний білий шоколад

Чи корисний білий шоколад
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чи корисний білий шоколад

У білому шоколаді є кілька основних інгредієнтів: молочний білок, цукор, масло какао. Як бачите, в ньому зовсім не міститься шоколадний лікер або какао в чистому вигляді. Зате в складі можна виявити лецитин - консервант, який використовується в ролі загусника, також додають ванілін або ваніль для поліпшення аромату. Такий шоколад довго таїть, тому зберігати його можна навіть при температурі +20 градусів за Цельсієм. Зрозуміло, шоколад швидко таїть у роті, точно так само, як і молочний шоколад, до того ж смак шоколаду зберігається через масла какао.

Через відсутність шоколадного лікеру і порошку какао у складі можна сказати відкрито, що стандартами він не відповідає, тому продається білий шоколад далеко не у всіх країнах. Є навіть певний список стандартів, який допомагає визначитися з вибором білого шоколаду, також його використовують для того, щоб визначитися - продавати білий шоколад чи ні. У 2004 році в Америці було дано визначення білому шоколаду: 14% молочного порошку, 20% масла какао, 55% цукру - якщо щось не відповідало вимогам, шоколад не продавали. Також були виведені різні акти, які говорили про якість білого шоколаду. У Європі були приблизно такі ж стандарти: 14% сухого молока і 20% олії какао повинні міститися в білому шоколаді, інакше продаж заборонено.

Практично весь білий шоколад виготовляється з дешевих інгредієнтів: гідрогенізованого рослинного жиру, дешевого замінника какао та замінника цукру, тому він має білий колір. Не можна використовувати білий шоколад в кулінарії, наприклад, при плавленні виділяється багато масла какао, яке треба вилити. Те ж саме відноситься до інших видів шоколаду, тим більше, після танення не можна додавати воду, так як шоколад матиме нерівномірні грудки, які зіпсують блюдо. Вам доведеться перепробувати кілька сортів шоколаду, щоб визначитися, який краще плавиться і де менше грудок. Багато що залежить від виробника шоколаду, тому колір шоколаду в кінці приготування сильно змінюється, десь він стає золотим, а десь чисто коричневим.

Білий шоколад продають в плитках, як і будь-який інший. Але ви можете знайти рідку консистенцію шоколаду, що продається в алюмінієвих тюбиках. Можна використовувати рідкий шоколад для прикраси десерту, також можна скористатися стружкою білого шоколаду. Але врахуйте, що білий шоколад шкідливий для організму, тому що в ньому багато простих вуглеводів і шкідливих жирів, а це впливає на метаболізм найгіршим чином. Зверніть увагу на калорійність шоколаду, вона знаходиться в межах 400-600 калорій. Не вживайте його занадто часто, тому що сильно порушується обмін речовин. Ви можете непомітно набрати зайву вагу, несподівано збільшити кількість цукру в крові, що призведе до цукрового діабету, в подальшому може розвинутися атеросклероз і захворювання серцево-судинної системи. Вживайте білий шоколад рідко, щоб не псувати здоров'я.

Користь білого шоколаду полягає в його здатності знижувати холестерин в крові, так як у маслі какао є алеіновая жирна кислота, яка зменшує кількість холестерину. Але якщо в організмі буде занадто багато даної кислоти - кількість холестерину зросте, що призведе до захворювань. Також не забувайте, що темний шоколад не робить такого негативного впливу на зуби, як білий шоколад. Це пов'язано з високим вмістом в'яжучих речовин, що очищають порожнину рота і усувають хвороботворні бактерії. Дані речовини відсутні в білому шоколаді.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить