Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чим корисний гіркий шоколад

Чим корисний гіркий шоколад
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чим корисний гіркий шоколад

У першу чергу потрібно нагадати, що флавоноїди містяться в шоколаді у високій кількості. Це речовини, які стимулюють виділення оксиду азоту в крові, і покращують кровопостачання всіх внутрішніх органів. Також вони мають дуже багато корисних якостей, наприклад, покращують роботу центральної нервової системи, виводять з організму антиоксиданти, покращують баланс кров'яного тиску і так далі. Відповідно, чим більше міститься какао-бобів, тим вища якість шоколаду.

У білому шоколаді вміст какао-бобів зведено до мінімуму, тому він марний для нашого організму. Шоколад з додаванням молока і цукру називають молочним, він містить близько 60-70% какао, що набагато привабливіше білого шоколаду. Рекордсмен за вмістом какао - гіркий шоколад, в ньому близько 80-87% какао, що збільшує його корисні властивості. Дуже бажано включити гіркий шоколад у свій раціон для поліпшення здоров'я, останні дослідження підтвердили користь шоколаду для серцево-судинної системи, головного мозку та діабетиків, так як шоколад покращує чутливість організму до гормону інсуліну.

За допомогою гіркого шоколаду можна знизити кров'яний тиск, так як в будь-якому какао міститься речовина, яка лікує ожиріння і разом з ним знижує тиск, особливо у дорослих людей. Було проведено дослідження, в якому взяли участь 40 осіб у віці, причому з дуже високою вагою. В експерименті взяли участь знамениті лікарі, наприклад, Девід Л. Кац з Єльського центру. Учасників поділили на дві групи, першої давали частина гіркого шоколаду з вмістом 20 грамів какао, а другий давали шоколад пустушку, який не містив какао. Перед початком експерименту провели медичне обстеження, зробили УЗД і заміряли тиск, також провели обстеження в кінці експерименту, де з'ясувалося, що перша група мала нормальний кров'яний тиск у порівнянні з другою групою.

Також тиск і стан судин значно покращився у людей, які випивають два кухлі какао, на відміну від людей, які не вживають какао взагалі. Але багато чого залежало від того, містився в какао цукор чи ні. Коли людям давали какао з цукром - корисні властивості не спостерігалися. Дослідники стверджують, що навіть додавання двох чайних ложок цукру в кухоль може зіпсувати якість какао і звести позитивний ефект до мінімуму. Незважаючи на це, не можна зловживати настільки чудовим напоєм, як какао. Всі знають, що воно дуже солодке, а це означає, що можна набрати зайву вагу. Через збільшення маси тіла зростає кров'яний тиск, що негативно позначається на здоров'ї.

Інше дослідження показало, що серцево-судинні захворювання можна вилікувати за допомогою гіркого шоколаду. Експеримент був проведений в Італії, під час нього з'ясувалося, що запальні процеси сприяють розвитку серцево-судинних захворювань призупиняються, якщо вживати гіркий шоколад. Але за день можна з'їдати не більше 6 грамів гіркого шоколаду. Проводили дослідження в Католицькому Університеті Кампобассо в Мілані. Брали участь в експерименті п'ять тисяч людей, які не мали схильності до виникнення серцево-судинних захворювань. Говорячи простіше - рівень холестерину був у нормі, так само, як і тиск. Брали участь як чоловіки, так і жінки, у віці 30 років і старше, які мали гарне здоров'я. У ході дослідження з'ясувалося, що люди зі зниженим рівнем C-реактивного білка практично не відчували проблем із запальними процесами, що найцікавіше - кількість білка знижується, якщо з'їдати денну норму гіркого шоколаду.

Чорний шоколад впливає на самопочуття і знижує тривогу і нервову напругу, це було підтверджено після проведення дослідження в Лозанні. По закінченню дослідження було з'ясовано, що гіркий шоколад впливає на виділення гормону стресу і значно знижує його кількість в крові. Гормон кортизол негативно впливає на всі системи організму, але щоб знизити його кількість в крові, потрібно вживати 50 грамів гіркого шоколаду протягом 14 днів. В експерименті взяло участь 30 осіб з ідеальним станом здоров'я, вони з'їдали одну частину шоколаду ввечері, і іншу відразу ж після пробудження. Гормон кортизол був знижений протягом двох тижнів прийому, тому люди, які страждають від нервового напруження і сильно переживають стреси, повинні включити гіркий шоколад у свій раціон.

Багато хто вважає, що шоколад має властивості сильнодіючого сексуального збудника, це пов'язано з тим, що актуальність шоколаду для збільшення бажання займатися сексом була дуже висока в давнину. Але наукові дослідження підтверджують лише одне - серотонін і фенілетиламін є потужними стимуляторами нервової системи, вони швидко покращують настрій. Люди отримують задоволення лише від вживання шоколаду, навряд чи він якось впливає на бажання займатися сексом, це неправдива інформація.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить